NEČEKANÁ ELEGANCE – BETON blíže k přírodě

Rubrika: Market

Kdysi šedivý či neuměle obarvený, masivní, studený, často braný jen jako nutné zlo. Ale dnes?!

 

Z (podle historiků) ještě nedávné doby dodnes pramení averze některých architektů k betonu, i když ten prošel mnoha změnami. Po zpracování, v rozmanitém provedení a tvarech, dospěl k dokonalosti, která ho předurčuje k tomu, aby plnil nejen účelové, ale i okrasné funkce.

Podnikem, který se už léta zabývá vývojem betonových zahradních prvků, je firma BETON – Těšovice, spol. s r. o.

Dodává betonové výrobky pro městskou výstavbu, soukromé stavby, zahrady a prvky pro dětská hřiště podle technologie německé firmy Stangl AG.

Evropská špička
Toto šťastné spojení se stalo zárukou nejen opravdu širokého a dostatečně vyzrálého programu, ale v Evropě konkurenceschopné kvality. 

V Těšovicích dokáží pro dům a zahradu vyrobit cokoli, podle přání zákazníka, architekta.
Takovou zakázkovou výrobou mohou být jak drobné architektonické prvky do zahrad, tak i atypické sloupy, složité nosné prefabrikáty, obkladové desky…

Série prvků pro okolí rodinných domů
Pro samostatné okolí rodinného domu dodává BETON – Těšovice především celou sérii prvků určených k výstavbě plotových sloupků a zídek, dále prefabrikované schody, betonové bloky, nádoby na pěstování rostlin nebo nádrže na vodu, prvky ke zpevňování svahů, kruhové desky, betonové koule, okraje bazénů, sedací a zahradní nábytek, ohniště se zařízením na grilování.

Vítězná cesta betonu
Ve městech se dobře využijí nabízené lavičky a odpadkové koše nebo ochrany stromů. Beton se vydal na vítěznou cestu do zahrad a parků. Dnes už nemusíme tyto moderní výrobky obdivovat jen v zahraničních katalozích.

 

BETON – Těšovice, spol. s r. o.

383 01 Těšovice – Běleč 59

tel. 388 302 811, 388 302 812, fax 388 331 790

e-mail: tesovice@beton-t.c

www.beton-tesovice.cz

 

 

Komerční prezentace

NEČEKANÁ ELEGANCE – BETON blíže k přírodě