Půjčení auta na víkend vám umožní užít si parádní výlet

Rubrika: Auto, Market

I když většina lidí vlastní auto, stále více z nás si říká, že jej nepotřebuje. Život ve městě je bez auta pohodlnější a globálně levnější. Pak ale chceme někam vyrazit na dovolenou, či třeba jen na víkend, a auto nám chybí. Jenomže řešení má i tato situace. Auto se totiž dá půjčit v autopůjčovně. A pokud víme, po které sáhnout, tak je to řešení zcela bez starostí.


Šetřílci, ekologové, techničtí antitalenti, ale i lidé, kteří prostě umí počítat – to všechno jsou lidé, kteří vlastnictví auta vzdali. Ale o výdobytky odvézt se kdykoliv kamkoliv se nepřipravili. Moderní autopůjčovny, jakou je autopůjčovna Taggart Praha, nabízí kvalitní auta a perfektní služby i pro ty motoristy, kteří vlastní auto nemají. Stačí vám pouhý řidičský průkaz, a ještě v den, kdy si auto objednáte, jej můžete mít přistaveno třeba přímo u vás doma. Vlastnit auto skutečně není nutnost a život bez něj je výrazně ekonomičtější i ekologičtější.

Půjčit si vůz na víkend je snadné

Zapůjčení automobilu se nám může hodit i v jiné situaci. To tehdy, když se nám třeba to naše porouchá. Nebo nám ze servisu oznámí, že to prostě do konce pracovní doby v pátek nestihli, a vy už vybalujete, protože nemáte na čem na víkendovou akci odjet. Tuto situaci může pomoci vyřešit půjčení auta na víkend z autopůjčovny. Nikdy není pozdě zavolat a domluvit si přistavení automobilu z dobré půjčovny. Taggart vám automobil přistaví kdekoliv v České republice. V rámci Prahy je přistavení až domů i následné vyzvednutí zcela zdarma. Případně si automobil vyzvednete na jedné ze dvou dobře situovaných poboček u metra vy sami. Kterou možnost si zvolíte, záleží jen na vás.

Auto z půjčovny znamená svobodu

Kdysi bylo svobodou vlastnictví automobilu. Kdo jej měl, mohl cestovat, chalupařit, stavět dům… O auta byla rvačka. Jenomže dnes se svět zcela změnil a svobodou je spíše auto nevlastnit. Žádné starosti s parkováním, servisem, více motivace chodit pěšky či jezdit na kole. To je to, co dnes láká více. Auto na víkend nás vyjde rozhodně levněji z autopůjčovny, než kdybychom jej vlastnili. Když pak vůz potřebujeme, nemusíme jej rezervovat týdny či měsíce dopředu. Ani řešit složité procedury před zapůjčením automobilu. Celý proces je snadný a rychlý. Navíc, dobrá půjčovna, jakou je Taggart, nám vůz zapůjčí výhradně v naprosto perfektním stavu.

Hrozí vašemu automobilu, že další výlet již neudýchá?

Rozhodně se nikdy s automobilem ve špatném technickém stavu nepouštějte na delší cesty. Ať již jde o cestu po republice, do zahraničí, nebo na víkendový výlet. Půjčovna aut Praha – Taggart, půjčuje výhradně vozidla v tom nejlepším technickém stavu. Pozor, není to běžné u všech autopůjčoven a některé půjčují poměrně stará a opotřebovaná auta. V Taggart půjčují pouze nová nebo zánovní vozidla. Jejich průměrný věk je 11 měsíců s nájezdem kolem 20 000 km. K dispozici je přes 300 automobilů ihned k zapůjčení, díky čemuž si máte možnost vybrat vůz jak podle velikosti zavazadlového prostoru, počtu možných pasažérů i dle toho, jaké vám vyhovuje svými jízdními vlastnostmi.

S auty od Taggart máte možnost cestovat po České republice, ale i do zahraničí. Podle toho, kam se chytáte, vám bude nabídnut vhodný vůz s limitem či bez kilometrového limitu. Všechna auta jsou skvěle pojištěná. Mají jak povinné ručení, tak havarijní pojištění Samozřejmostí je rovněž připojištění čelního skla. Pojistka platí v zemích EU. S automobily je možné jet kamkoliv po EU, kromě Rumunska a Bulharska.

U automobilů Taggart se vám nestane, že by se během vaší jízdy porouchala kvůli špatnému technickému stavu. Každé auto prochází pravidelně důkladnou kontrolou. Auta jsou navíc nová či zánovní. Přesto je k pojistce sjednána i skvělá asistenční služba a taktéž je k dispozici nonstop klientská podpora v autopůjčovně.

Pojďte si vyrazit na parádní víkend

Jaro je nejkrásnější roční období. Naplánujte si víkend s přáteli, s dětmi či širší rodinou už na tento víkend. Díky autopůjčovně není automobil žádným problémem. Ať již vám stačí standardní osobní vůz, nebo oceníte pořádné osmimístní vozidlo. Obojí vám v Taggart rádi zapůjčí s perfektní pojistkou a v bezvadném technickém stavu. Stavem vozidla budete mile překvapeni po všech stránkách. Automobil dostanete naleštěný a krásně voňavý. Přistavit si jej můžete nechat až domů, jak již bylo zmíněno, po Praze zcela zdarma.

Chystáte se na kolo? Nebo potřebujete dětskou autosedačku? Hodil by se vám střešní box? Na to vše jsou v autopůjčovně rovněž připraveni a automobil si lze zapůjčit i s tímto vybavením. Což opět mluví pro změnu životního stylu, kde vlastnit automobil a autodoplňky není vůbec nutné.

Rozhodujete se, kam vyrazit?

Projeďte si třeba pár krásných českých hradů a zámků. Sezóna v nich začala a co rozhodně stojí zrovna teď za návštěvu, jsou zámecké parky. V nich nakvétají rododendrony i velké množství okrasných stromů a keřů. Dětem se bude líbit vyrazit třeba do některé z českých ZOO. A krásných je hned několik. Vedle pražské je úchvatná i ta v Plzni, které je spojena s botanickou zahradou a navštívit zde lze též Dinopark. Klasikou pak jsou ZOO v Liberci, ve Dvoře Králové, v Ostravě či v Olomouci na Svatém Kopečku.

Směle si vyrazte i za hranice. Taggart si za zahraniční cesty neúčtuje žádné příplatky, pouze si zvolte automobil bez limitu najetých kilometrů. Vyrazte si třeba do Polska na levné nákupy. Tam se dnes jezdí nejen pro spotřební tovar, ale i pro potraviny, které jsou levnější než u nás díky snížení DPH. Levněji lze však překvapivě nakoupit i v Německu. A nákupy se dají spojit i s pěkným výletem. S automobilem z kvalitní půjčovny jste perfektně vybaveni.

Proč vůz z Taggart?

  • Taggart nabízí přistavení vozidla kdekoliv v ČR, po Praze zdarma až domů.
  • K dispozici jsou též dvě pražské pobočky s perfektní dostupností u metra. Jedna u Smíchovského nádraží, druhá u hlavního nádraží (Wilsonovo nádraží).
  • Automobil můžete mít přistaven již v den objednání.
  • Autopůjčovna má seriózní ceny bez skrytých poplatků. Druhý řidič je zdarma.
  • Vždy dostáváte nový, nebo zánovní vůz s nízkým počtem najetých kilometrů.
  • Vozidla jsou v perfektním technickém stavu a s kompletním pojištěním, včetně dobré asistenční služby.
  • Náklady spojené s provozem a údržbou hradí Taggart.
  • Cestovat lze po ČR i EU, kromě Bulharska a Rumunska.
  • Autopůjčovna se může pochlubit skvělým hodnocením. Na Google má přes 1390 hodnocení s 5*, na Firmy.cz Přes 415 hodnocení s 5*.

 

 

Komerční prezentace

Půjčení auta na víkend vám umožní užít si parádní výlet