Velká, malá, dlouhá, široká, všem střihneme na míru

Rubrika: Market

Ať je jakákoliv, třeba jen opravdu maličkatá, nebo naopak obrovská, ať je dlouhá nebo klidně široká, ať je členitá nebo je to jen rovná placka, nám to nevadí. Ať už je jakákoliv, máme ten správný střih pro různé zahrady, zahrádky i louky.

Riwall představuje velkou škálu sekaček, ze kterých si dokáže vybrat každý. Maličkou zahrádku můžete doslova hýčkat některou z elektrických travních sekaček. Ta nejlehčí od Riwallu váží pouhých 6,5 kg, s tím se pracuje opravdu lehce. Vadí Vám kabel? Nebo se nechcete tahat s dlouhou šňůrou, vybavte se hitem poslední doby – aku sekačkou, stačí jen zastrčit baterii a můžete se pustit do sekání třeba i na odlehlém místě bez přístupu elektřiny. Dáváte raději přednost benzínovým sekačkám, které mají pojezd a nebojí se ani vyšší trávy, i takové naleznete u Riwallu. Rohy zahrady i nálety snadno vyčistíte pomocí křovinořezů a vyžínačů a nakonec, když se rozhodnete, že se pustíte do té velké louky za stodolou, můžete jít na to chytře se speciálními travními traktory Riwall. Prostě ať je jaká je, všechny Riwall dokáže střihnout pěkně na míru.

Pokud máte například menší zahrádku, věrným společníkem pro vás bude Riwall elektrická sekačka REM 3310i – s indukčním motorem 2 v 1. Manipulaci s ní zvládne i křehoučká žena, a tak už se nemusíme vláčet po zahradě s těžkým strojem. To, že je sekačka lehká jí však rozhodně neubírá na výkonu! Může se totiž pyšnit silným, tichým a bezúdržbovým motorem s dlouhou životností a moderní bezuhlíkovou technologií. Účinnost motoru je vyšší oproti klasickým motorům a díky tomu je i dostatečně výkonný v hustší trávě. A tak se vůbec nemusíte bát, že by si s některou částí zahrady neporadila. Jedná se o kvalitní bezporuchový stroj, a ještě aby ne, když se vyrábí v Evropě. Vypovídající je záruka na 4 roky, kterou mají všechny stroje značky Riwall. Velmi přívětivá je také funkce 2 v 1: sběr, zadní výhoz – a tak si jednoduše můžeme sami zvolit, zda posekanou trávu chceme odvézt na kompost, nebo zda ji chceme nechat na trávníku. Ponechání napomáhá k lepšímu udržení vlhkosti, tráva se postupně rozloží a následně dobře funguje jako hnojivo. Ideální je, střídat sbírání a ponechání trávy. Posbíranou trávu můžeme také rozhodit kolem stromů a keřů. I zde zabrání rychlému vysychání půdy a postupně se rozloží jako hnojivo. Další předností této sekačky je rychle složitelný vrchní díl řídítek pro snadný transport, a tak se s ní jednoduše můžete postarat o všechny zahrádky v rodině. Jednoduše přestavíte výšku sečení bez použití nářadí, což je také pro práci velmi pohodlné. Rem 3310i také disponuje plastovým, lehce omyvatelným košem s pohodlným madlem. Široká kola jsou postavena tak, aby šetřila trávník. Tato šikovná, lehká pomocnice stojí jen 1 399,- Kč.

Z nabídky vás také možná zaujme o něco větší a silnější elektrická sekačka Riwall REM 3615, která má kromě vlastností REM3310i navíc větší koš a také vyšší výkon. Její předností je možnost převodu otáček pomocí malého klínového řemene – výrazně zvyšuje točivý moment stroje (více síly i v hustší trávě) a při nárazu nože na překážku zabrání spálení motoru a tím pádem i drahé opravě. Při výkonu 1 500 W stojí jen 2 499,- Kč.

A pro opravdové fajnšmekry tu máme Riwall REM 4218 – travní sekačku s elektrickým motorem 2 v 1 s velmi silným motorem 1800 W, kde je také převod otáček pomocí malého klínového řemene výrazně zvyšuje točivý moment stroje. Nenechte se zmást, i přesto, že se jedná o velkého siláka s objemem koše o cca 50 l, je uživatelsky velmi přívětivý a jeho obsluha je jednoduchá. Má ergonomická řídítka pro maximální komfort při práci, které se opět dají snadno složit a tak je transport velmi snadný. Příjemně vás překvapí centrálním nastavením výšky sečení do 11 pozic. S touto pomocnicí si vymazlíte i pořádnou zahradu.
Nepřebernou nabídku výrobků pro vaši zahradu naleznete na www.garland.cz.

Komerční prezentace

Uložit

Velká, malá, dlouhá, široká, všem střihneme na míru