Připojte své (nejen) víkendové bydlení k internetu, a to bez závazku

Rubrika: Market

Kombinací přírody a moderních technologií se v současné době zabývá řada lidí, protože ať chceme nebo ne, technologie jsou součástí našich životů mnohem více, než si připouštíme. S filozofií přírody se to ale nevylučuje.

I na chatě nebo chalupě můžete být online, přitom v souladu s přírodou

Oáza klidu, odpočinku a úkryt před každodenními starostmi, ale taky místo, kde se můžete kreativně realizovat, pracovat manuálně a vychutnávat si atmosféru přírody všude kolem – to je vaše chalupa nebo chata, o kterou rádi pečujete. Dnes je ale k této péči možné využívat i moderní technologie, které vám pomohou spoustu záležitostí ve vašem originálním příbytku i v jeho okolí vylepšit, ať už jde o chytrý zavlažovací systém, nebo televizi plnou zábavy a tipů k péči o zahradu či filmů určených k večernímu odpočinku. S touto pohodovou filozofií pracuje i značka Nordic Telecom – poskytovatel internetu bez závazku.

Kde se vzal, tu se vzal Nordic Telecom

Nordic Telecom je ryze česká společnost, kterou se severem pojí hodnoty života a respektu k přírodě. Značka, která tíhne k rovnováze mezi novými technologiemi, ale také životu, který si přejeme prožít v souladu s přírodou. Rodinu Nordic Telecom tvoří původní regionální poskytovatelé internetu, kteří se spojují v jeden celek. Je to značka, která se jednoznačně hlásí k rovnováze mezi klasickými denními povinnostmi a vztahem k přírodě a také rezonuje s názorem, že technologie lidem nemají diktovat, ale mají jim sloužit a pomáhat.

Stabilní. Bez datových limitů. Bez závazku.

Hlavním heslem Nordic Telecom je „stabilní internet bez závazku“. K tomu, abyste byli připojení k internetu – ať už na venkově, nebo ve městě – se nemusíte nijak vázat. Můžete si internet vyzkoušet a využít do 15. 11. zvýhodněnou nabídku, díky níž ušetříte za balíček obsahující Nordic 5G internet a Nordic TV. Po dobu 6 měsíců tak služby získáte za výhodnější cenu, což znamená, že ušetříte až 2 100 Kč, s čímž už se dá něco zajímavého na chatu pořídit nebo ji případně dovybavit. Přehled tarifů a další informace najdete na www.nordictelecom.cz.

Komerční prezentace

Připojte své (nejen) víkendové bydlení k internetu, a to bez závazku

Zajímavé