U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

LÁVOVÝ GRIL

Kategorie: Tržiště | Autor:

Jakmile se objeví sluneční paprsky, všechny to láká ven. A když se sejde dobrá parta, stojí za to umocnit skvělou náladu něčím lákavým k zakousnutí. Grilované kousky masíčka a zeleniny jsou osvědčenou klasikou! Při jejich přípravě na lávovém grilu RBS CLASSIC se nemusíte obávat zdraví škodlivých karcinogenů. Ty vznikají při vzplanutí odkapávajících tuků a šťáv do žhavých uhlíků dřevěného uhlí. Tady jsou ale pod roštem umístěny v bocích grilu keramické hořáky a v grilovací vaně keramické brikety. Z nich se žádné škodlivé látky neuvolňují. Tento patentovaný systém RBS umožňuje dosáhnout vydatné a rovnoměrné teploty po celém roštu. Teplotu lze pomocí ovládacích knoflíků regulovat. Příjemné je, že nahřátí a uvedení grilu do provozu je velmi rychlé. Na roštu s plochou 1600 cm2 se dá snadno připravit hostina pro více strávníků.

Gril Campingaz RBS CLASSIC má výkon 8,2 kW, zdrojem energie je 10 kg PB lahev, rošt je vyroben z chromu. Rozměry (š x v x hl): 1360 x 430 x 1100 mm, piezoelektrické zapalování. Cena 8990 Kč.

Grily Campingaz je možné zakoupit v obchodních sítích Bauhaus, Baumax, Globus, Makro, OBI či objednat na adrese: Camping Gaz, Dopraváků 3 – Dům Genius, Praha 8 – Dolní Chabry, více informací na tel.: 284 686 711-2, www.campingaz.cz

Popisy k obrázkům

LÁVOVÝ GRIL