U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

KOSMETIKA A ZDRAVÍ

Kategorie: Vánoční dárek – speciál | Autor: MARTINA LŽIČAŘOVÁ

Vychutnejte si péči o své tělo!

Koupelová kosmetika zn. Manufaktura s vřídelní solí a šípkovou růží: sprchový gel, pěna do koupele a koupelová sůl (280 ml) po 99 Kč, mýdlo za 65 Kč, prodává Manufaktura a některé drogerie.

www.manufaktura.biz

Eveline Slim Extreme 3D obsahuje: Zpevňující sérum na prsa, Sprchový peelingový gel a Sérum proti striím. Výrobky Eveline zakoupíte v lékárnách nebo v Droxi. Jedno balení stojí 139 Kč.

www.evelinecosmetics.cz

Francouzská mýdla: fialová kostka za 155 Kč, bílé srdíčko v obalu s kytičkami za 235 Kč, v dřevěné krabičce s obrázkem fialek za 370 Kč, prodává Ma Maison.

www.mamaisoninteriors.cz

Koupelové čaje zn. Manufaktura jsou směsi bylin, ovoce a extraktu z rašeliny v sáčcích, které se louhují v koupeli. Varianty: uklidňující bylinná či osvěžující ovocná. Prodává Manufaktura a některé drogerie, cena 79 Kč.

www.manufaktura.biz

Masážní bazének má až 65 individuálně nastavitelných trysek, možnost zabudovaného systému aromaterapie, audiosystému nebo bezdrátového MP3 přehrávače, případně televize. Na zakázku dodávají Bazény Desjoyaux, cena do 350 tisíc Kč.

www.desjoyaux.cz

Digitální váha Salter nabídne i informaci o podílu tuku, svalů a vody v těle s přesností 0,1 %. Je vybavena pamětí pro 10 uživatelů. Pomocníka při zlepšování kondice nabízí zásilkový obchod Quelle za 1999 Kč.

www.quelle.cz

Osvěžovač do bytu Ambi Pur Decora ve třech vůních, inspirovaných přírodou: přírodní kámen, hebký len a aromatické dřevo. Cena výrobku ve skle je 90 Kč, náplň stojí 50 Kč.

www.ambipur.cz

Echinaceové bylinné kapky společnosti Aromatica jsou účinným přírodním produktem proti nachlazení a virovým onemocněním. K zakoupení v lékárnách, cena 129 Kč.

www.aromatica.cz

NeoLife doplní vašemu tělu látky snižující riziko řady civilizačních chorob (infarkt, vysoký krevní tlak, cukrovka, nádorová onemocnění atd.). Za 360 Kč koupíte v prodejnách Zdravé výživy.

www.neolife.cz/prodej.htm

Bělící zubní pudry Eva působí zároveň preventivně na dásně a ústní dutinu. K dostání jsou v lékárnách nebo v prodejnách Tesco, Droxi či Interspar v balení 30 g za cenu 99 Kč.

www.eva-cosmetics.cz

Balíčky koupelové řady Radox nabízejí kombinace antiperspirantů, sprchových gelů, koupelových olejů, solí či relaxačních bylinných koupelí. Vtipný balíček pro pány obsahuje i přípravky na ošetření bot.

www.radox.cz

Masážní vanička na nohy poskytuje masáž vibrační, bublinkovou a proudy vody, infračervené teplo,masážní kolečka, nástavce pro pedikúru. Vyrábí Bosch, prodávají obchody s elektrospotřebiči, cena 2080 Kč.

www.bosch-spotrebice.cz

Popisy k obrázkům

Autor fotografií: FOTO: ISIFA A ARCHIV

KOSMETIKA A ZDRAVÍ