Komoda nebo skříňka z masívu

Originálním kouskem nábytku ve vašem interiéru může být zajímavá komoda nebo skříňka z masivu. Komoda je tradičním nábytkem, který je krásný a zároveň funkční. Vždyť kolik se do šuplíků v komodách vejde věcí! Stejně tak na poličky za dvířky skříněk uložíme spoustu předmětů.

Nezničitelný nábytek
Například firma Auš Interiér se již dlouhá léta specializuje na masivní a teakový nábytek z Indonésie, komody jsou proto velice kvalitní a vydrží i několik generací. Nábytek je totiž vyráběn tradičními a osvědčenými truhlářskými metodami – to znamená ručně. Zároveň se ale vyvíjí nové možnosti, které činí zboží ještě atraktivnější. Firma je tedy např. schopna nabídnout zákazníkovi několik různých povrchů a materiálů, ze kterých si může vybrat.

 

Nábytek i na zakázku
Auš Interiér vyrábí nábytek i na zakázku a díky dlouhodobým kontaktům v Indonésii je firma schopna zajistit v podstatě jakékoliv rozměry i provedení čehokoliv, včetně právě komod.

Pokud máte představu jen mlhavou, nebo vůbec žádnou, nezoufejte a navštivte showroom na ulici Anglická 13 na Praze 2 nebo prodejní sklad na Nákladovém nádraží Žižkov, kde si své favority jistě vyberete.

A ačkoliv se jedná o nábytek z Indonésie, vybírat můžete i ze selského, moderního nebo country stylu. Inspirovat se nebo nakoupit můžete i na webových stránkách s e-shopem, kde se dozvíte i kompletní nabídku služeb.

TEXT: REDAKCE
FOTO: AUŠ INTERIÉR

Komoda nebo skříňka z masívu