Na venkovní špínu

Chcete mít bydlení jako ze škatulky, ale zažrané špíny venku kolem domu nebo nánosů bláta po prudkém lijáku ne a ne se zbavit? S tlakovými myčkami Michelin si lehce poradíte s nečistotami na fasádě, zámkové dlažbě či na terase. Pustit se s nimi můžete i do očisty zahradního nábytku, bazénu, podvozku auta nebo travní sekačky. Vybírat přitom lze z celé řady produktů.

 

Myčka Michelin

 

Tlakové myčky Michelin si díky výkonným elektrickým motorům a vysokotlakým čerpadlům poradí s jakýmkoliv voděodolným povrchem. Namísto zdlouhavého drhnutí znečištěných ploch se pomocí silného tlaku vody zbavíte špíny jednoduše, rychle a především bez námahy.  Tenký a zároveň silný proud pronikne i do špatně přístupných míst jako jsou spáry mezi dlaždicemi a bez problému si poradí také se znečištěným zahradním nářadím nebo zabláceným autem. Tlakové myčky najdou výborné uplatnění i u majitelů bazénů. Hodí se nejen na úklid okolní dlažby, ale i na důkladné vyčištění vnitřního povrchu. Proud vody lze zároveň podle potřeby regulovat. Na zažranou špínu se doporučuje používat přímý prudký proud a při jemnější práci naopak využijete proud rozptýlený, který současně zasáhne větší plochu. S myčkami Michelin dosáhnete nejen skvělého výsledku, ale díky vysoké intenzitě čištění spotřebujete jen minimum vody. Pro jednoduché přenášení jsou myčky vybaveny pohodlným madlem a potěší i chytře vyřešenými prostory na odkládání příslušenství.

 

NÁŠ TIP:

Michelin MPX 130 BW
Myčka Michelin MPX 130 BW se vrhne do čištění s tlakem vody 130 barů, maximální průtok vody činí 370 litrů/hodina. Srdce stroje je tvořeno kvalitním kovovým pístovým čerpadlem s písty z tvrzené nerezové oceli  a je vybavené automatickým pojistným ventilem a ochranou proti nízkému tlaku. Systém TSS (Total Stop System) se postará o okamžité vypnutí přívodu vody při uvolnění spínače na rukojeti.  Díky průhlednému krytu rychlospojky, jíž se připojuje voda do myčky, můžete kdykoli pouhým okem zkontrolovat čistotu filtru, a tak si ušetřit spoustu starostí se zaneseným nebo zničeným čerpadlem. Hadice o délce 5 metrů je umístěna na uzamykatelném navíjecím bubnu, takže se vám při práci nebude plést. Díky madlu a gumovým kolečkům myčku snadno přesunete na potřebné místo. Široká výbava, do níž patří například nástavec s rotační tryskou, prodlužovací hadice o délce 6 m, mycí kartáč, čistič ploch, nádoba na saponát nebo 10 metrová sada na čištění potrubí a odpadů, umožní zvládnout všechno potřebné čištění kolem domu.
Myčku Michelin MPX 130 BW lze pořídit včetně širokého příslušenství za 4 490 Kč (vč. DPH) u firmy Garland.

TEXT: REDAKCE
FOTO: GARLAND

Na venkovní špínu