Pečujeme o tělo

Zpříjemnit si péči o pokožku celého těla můžete s novou řadou kosmetických produktů Tarocco Orange od Crabtree & Evelyn.

 

Peeling a tělové mléko

 

Kromě vůně šťavnatého zralého Tarocco pomeranče hraje v nové řadě prim také svěží eukalyptus s opojnou šalvějí. Inspirace pochází z tradičních evropských citrusových vůní, které používali naši předci. Eukalyptus a šalvěj zjemňují vůni pomeranče svou svěží bylinnou směsí a tak trochu připomínají voňavé skříně našich babiček. Vůně je lehce dokořeněná citrusy s bylinkami pro svěží nádech a cedrovým dřevem s rozdrcenými listy pačuli pro špetku kořeněných tónů.

 

Krém na ruce, sprchový a koupelový gel a tělové mléko

 

Výsledkem tohoto spojení je průzračná, energická vůně, která vyvolává pocit čistoty, svěžesti a jitří smysly. Hlavní roli zde hraje pomeranč Tarocco, který pokožku čistí, vyrovnává a zbavuje nečistot, čímž se stává perfektním pomocníkem pro normální a mastnou pleť. Je také velmi známým antioxidantem. Stejně tak eukalyptus do hloubky čistí a navíc jemně chladí, přičemž šalvěj má výrazné dezinfekční a exfoliační schopnosti.

 

Sprchový a koupelový gel

 

Tato řada nabízí sprchový a koupelový gel, tělové mléko, hloubkový tělový peeling, tělové souffle (lehký našlehaný tělový krém), osvěžující tělový sprej a hydratační krém na ruce.

TEXT: REDAKCE
FOTO: CRABTREE & EVELYN

Pečujeme o tělo