U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

KNIHY

Kategorie: Knihy | Autor:

KAM na severní Moravě a ve Slezsku

Lumír Ondřej Computer Press 136 stran, cena 299 Kč V knížce najdete 400 tipů na výlety pro jednotlivce i rodiny po celé severní Moravě, rozdělené do 15 zájmových okruhů. Texty, obsahující také praktická telefonní čísla, internetové stránky a e-maily, doplňuje přes 300 fotografií, 100 ilustrací a přehledná mapa.

Jižní Čechy – kam na víkend

Hynek Klimek Computer Press 104 stran, cena 229 Kč Publikace nabízí program na šest prodloužených víkendů v jižních Čechách. Najdete tu nejzajímavější místa v regionu a itineráře pro každý den, mapu. Vedle toho doplňkové programy, tipy podle ročních dob, pro pěší i cyklisty. Nechybí praktické informace o otevíracích dobách, vstupném, službách, telefonní čísla, internetové stránky, e-maily.

Nápady na podzim a zimu

Pavla Šmikmátorová Computer Press 80 stran, cena 169 Kč Kniha přináší v „podzimní“ části návody na nejrůznější výrobky z přírodních materiálů – dekorace do bytu, maličkosti pro radost a zábavu. V „zimní“ části najdete nápady na dárky i inspiraci pro netradiční vánoční výzdobu či tip na originální silvestrovské pohoštění. Vyzkoušíte si tak různé výtvarné techniky.

Knížky z nakladatelství Computer Press si můžete objednat písemně na adrese: Časopisy pro volný čas, s. r. o., Táborská 979/5, 140 00 Praha 4, nebo e-mailem: knihy@provolnycas.cz, nebo SMS na čísle 9000903 ve tvaru: CVC_KNIHY_NAZEV KNIHY_JMENO_ADRESA. Cena SMS je 3 Kč, _=mezera. Prosíme, při objednání uvádějte svoje telefonní číslo!

Popisy k obrázkům

KNIHY