Novinky pro jarní úklid

Rubrika: Market

Jaro je opět tady. Se stoupajícími teplotami se nám do domovů vkrádají i sluneční paprsky, které odhalují šmouhy na podlahách nebo mapy na oknech či v koupelně. Zdá se, že jarní úklid je již nevyhnutelný. Připravili jsme tedy pro vás několik novinek, díky kterým snadno a rychle obnovíte čistotu a krásu vašeho domova.

Nová aku stěrka na okna Kärcher WV6 Plus (doporučená cena 2 490 Kč) je vybavena inovativní sací stěrkou z tekutého silikonu, díky jejíž přizpůsobivosti se snadno dostanete až do spodních částí oken, což jistě ocení zejména majitelé francouzských oken. Při mytí sprchového koutu, zrcadla či jiných hladkých povrchů s WV 6 Plus se rychle zbavíte různých map. Na jedno nabití může být v provozu až 100 minut a díky digitálnímu displeji okamžitě zjistíte, kolik času vám ještě zbývá.

Nový kompaktní parní čistič Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix (doporučená cena 3 990 Kč) nabízí dvoustupňovou regulaci páry, kterou zvolíte podle intenzity znečištění. Zcela bez použití chemie s ním odstraníte 99,99 % všech bakterií běžně se vyskytujících v domácnosti na tvrdých površích. Díky jeho všestrannému příslušenství budete mít vše hygienicky čisté.

S bateriovou podlahovou myčkou Kärcher FC 3 Cordless (doporučená cena 7 290 Kč) jsou vaše tvrdé podlahy o 20 procent čistší než při použití obyčejného mopu, a to díky oddělené nádržce, která umožňuje vytírat stále čerstvou vodou. Štíhlá konstrukce a flexibilní kloub umožnuje snadné vytírání podlahy i pod nábytkem a v rozích. Výkonná lithium-iontová baterie poskytuje maximální volnost pohybu až po dobu 20 minut. Myčka je vhodná pro všechny typy tvrdých podlah.

Nový čistič teras Kärcher PCL 4 (doporučená cena 5 690 Kč) je účinným pomocníkem díky dozadu se otáčejícím kartáčovým válcům, které čistí až ke kraji. Jelikož disponuje manuální regulací vody, spotřebujete jen tolik, kolik je nezbytně nutné. Přístroj je navíc ergonomicky koncipovaný, takže s ním může ve vzpřímené poloze pracovat téměř každý bez ohledu na výšku. (k dispozici od dubna 2019)

Nová podlahová myčka Kärcher FC 5 Cordless (doporučená cena 9 900 Kč) nabízí při čištění maximální komfort, a to díky praktické funkci 2 v 1, s níž hravě vysává i vytírá vlhké i suché nečistoty, a dokonce chlupy v jednom tahu navíc bez kabelu. Nemusíte hledat nejbližší zásuvku, o provoz se postará baterie, která vydrží na jedno nabití až 20 minut. Funkce samočištění udržuje rotující válce z mikrovlákna stále čisté a připravené na další použití. Šetřete čas při úklidu a užijte si maximální pohodlí.

Další šikovné tipy a triky na jarní úklid naleznete na www.karcher.cz nebo na www.svetcisteni.cz.

Komerční prezentace

Novinky pro jarní úklid