Vestavěné skříně na míru vyřeší váš problém s prostorem

Rubrika: Market

Potýkáte-li se s nedostatečnými úložnými prostory ve vašem bytě či domě, rozhodně byste měli zvážit pořízení vestavné skříně – nebo hned několika. Nechte si je postavit na míru, jedině tak bude vše perfektně sedět a vy získáte mimořádně funkční a designově vyladěné řešení.

Nechte si vyrobit nábytek snů

Úložných prostor není v domácnosti nikdy dost. Vyměňte malé skříňky a komody za luxusní vestavěné skříně, které jsou spojením praktičnosti, komfortu a vytříbeného designu! Tento systém s sebou přináší nejednu výhodu, především co se týká efektivního využití místa, jež máte k dispozici. Vestavěné skříně na míru jsou zkrátka efektivní a víceúčelové. Vnitřní uspořádání skříně je plně na vás, můžete si zvolit závěsný, policový i zásuvkový systém v libovolné kombinaci. U dveří se pak budete rozhodovat, jestli preferujete klasické otevírání, nebo raději posuvnou variantu. Klíčovým prvkem u vestavných skříní je jejich umístění. Samozřejmě je můžete nechat postavit jen tak do prostoru, typicky se jimi ale vyplňují výklenky, rohy pokoje, podkrovní místnosti a další netradiční architektonické prvky. Tak využijete i místo, které by jinak zůstalo ladem.

Profesionální provedení

Když už kupujete nové skříně, pak takové, s nimiž budete maximálně spokojeni a vydrží vám desítky let. Katalogové nabídky v tomto případě nepředstavují ideální variantu. Raději kontaktujte zkušené řemeslníky, ti budou nejlépe vědět, jak využít prostory ve vaší domácnosti. Jak to probíhá? Na počátku je přesné zaměření prostoru, v němž má skříň stát. Následuje návrh řešení interiéru, který provází konzultace s profesionálem, při níž se také vypočítá cena. Pokud chcete použít vaše vlastní nápady, není problém. Jestliže vám ale chybí inspirace, nechte si poradit od zkušeného profesionála. Před finálním provedením dostanete k dispozici vizualizaci řešení ve 3D.

Kde na Moravě objednat vestavěnou skříň?

Hledáte-li něco luxusního a spolehlivého, jistě se bude hodit několik referencí na zkušené výrobce, jejichž stránky překypují unikátními návrhy. Vestavěné skříně na míru Brno slibují výběr z obrovského množství dekorů za velmi příjemnou cenu. Podobu celého projektu budete moci ovlivnit do posledního detailu – možností je tolik, že i ten nejnáročnější klient bude maximálně spokojen. Stolařství Šimčák s více než 20letou praxí vyrábí moderní designový nábytek a jeho vlajkovou lodí jsou právě vestavěné skříně Olomouc. Bydlíte-li více na severu, prohlédněte si nápadité vestavěné skříně na míru Ostrava. Zde si zakládají na originalitě a individuálním přístupu k zákazníkům, tedy žádný katalogový sortiment.

Vybíráme novou skříň

Nyní již víte, kde můžete nakupovat, měli byste se proto soustředit na parametry, jež vám napoví, jak vybrat skříň. Prvními kritérii by přirozeně měly být vaše možnosti, prostorové i finanční. Poté se zaměřte na vhodný materiál. Zde se nabízí volba levnějšího lamina, které nabízí nepřeberné množství dekorů, takže ho snadno zakomponujete do vašeho stylu bydlení. Snadno se udržuje, jeho životnost ovšem není nekonečná a je třeba skříně chránit před vlhkostí. Nejodolnější a nejkvalitnější jsou skříně z masivního dřeva, které navíc vnesou do vašeho bydlení originalitu a příjemnou atmosféru. Nevýhodou je zde vyšší cena. Méně finančně náročnou alternativou pro milovníky dřeva jsou skříně z folia, tedy dřevotřísky. Krom materiálu samotné skříně je také důležité investovat do pořádných kovových rámů – zde jasně vede hliník nad ocelí. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli variantu, budete překvapeni, kolik prostoru vám vestavná skříň ušetří, zvláště necháte-li si ji postavit od podlahy až ke stropu. A nezapomeňte, že k moderním skříním se hodí vkusné detaily, které vhodně doplní design vaší domácnosti. Například netradiční socha, lampa nebo hodiny na zeď.

Komerční prezentace

Vestavěné skříně na míru vyřeší váš problém s prostorem