Jak na zastřešení nebo zastínění terasy?

Zastřešením terasy dosáhnete dalšího využití venkovního obytného prostoru, neboť ho můžete používat i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Pro každou terasu je vhodný jiný typ zastřešení. V základu ho dělíme na pevné a s pohyblivým prvkem. Jaký je mezi nimi rozdíl?


Pergola nebo markýza vám prodlouží léto

U zastřešení terasy se můžeme rozhodnout pro pergolu nebo markýzu. Hliníkové pergoly jsou postaveny z kvalitní pevné konstrukce a stahovací střechy. Poskytují tak dokonalou ochranu před sálajícím sluncem, vydatným deštěm či silným větrem. V jejich prospěch hovoří jejich vysoká odolnost a dlouhá životnost. Pomyslnou třešničkou na dortu je možnost bočního zastínění, díky čemuž získáte další obývací prostor. Oproti tomu markýza má velmi nenápadnou konstrukci, která se upevňuje přímo na stěnu. Hlavní funkcí markýzy je ochrana před ostrými slunečními paprsky, nikoliv před deštivými přeháňkami.


Zastínění terasy s pohyblivými prvky

Hledáte efektivní způsob, jak zastřešit nebo zastínit terasu? Vsaďte na pohyblivé zastínění pomocí pergoly. Grilování a posezení s přáteli tak nemusíte plánovat s ohledem na počasí, neboť vás žádné povětrnostní podmínky nerozhází. Stačí totiž jenom stisknout tlačítko na dálkovém ovladači a začne se stahovat střecha z nepromokavého 3vrstvého PVC materiálu. Hliníkové pergoly jsou dodávány přesně na míru vašim potřebám, jsou téměř bezúdržbové a vyznačují se vysokou odolností vůči slunci, dešti a větru dosahujícímu až 117 km/h.


Na koho se obrátit?

Na zastřešení teras se specializuje firma ATYPY, která je na trhu již od roku 1992. Za tuto dobu provedla realizaci více jak 1000 zastřešení a zastínění teras. Tato společnost ke své práci používá jen ty nejlepší materiály a léty prověřené technologické postupy. Díky tomu poskytuje na zhotovené zastřešení nadstandardní záruku 5 let.


 

 

Komerční prezentace

Jak na zastřešení nebo zastínění terasy?