Hledáte profesionály na kovoobrábění? Oslovte UCB Technometal

Rubrika: Market

V řadě odvětví nejsme s dodávkami strojírenské výroby a různých činností souvisejících s obráběním kovů soběstačnými. Hledáte-li firmu, která pro vás zajistí výrobu přesných dílů podle výkresové dokumentace, obrátit se máte možnost na UCB Technometal.


UCB Technometal se specializuje na kovoobrábění, především na třískové obrábění soustružením a frézováním. K nacenění a následnému zahájení výroby stačí firmě poslat výkresovou dokumentaci. Přesné kovoobrábění lze realizovat až do hmotnosti obrobku 600 kg. Obráběné plochy mohou být do rozměrů 400×500×900 mm. Pokud jde o rotační průměr je maximální rozměr 550 mm. Přesné obrábění je možné realizovat pro ocel, hliník, polotovary a odlitky z různých litinových materiálů a dalších neželezných kovů – bronzu, mědi nebo mosazi.

Přesné CNC obrábění

Moderní CNC obrábění umožňuje rychlou a přesnou výrobu. Firma UCB Technometal nabízí CNC frézování pomocí tříosých CNC fréz. Frézy mají vnitřní chlazení, rovněž disponují obrobkovou a nástrojovou sondou. Přesnost obráběni je 0,03 mm. Přesné a konvenční obrábění zahrnuje též CNC soustružení v moderních soustružnických centrech. Soustružit lze díly s průměrem do 600 mm a délkou až 1000 mm.

Klasické kovoobrábění

Kromě hypermoderního CNC soustružení nabízí UCB Technometal též klasické kovoobrábění. Hrubování povrchu na konvenčních duplexních frézkách umí pracovat s profily o výšce či šířce do 400 mm s délkou maximálně 1250 mm. Konvenční soustružení hrotovými soustruhy je pak možné do průměru 600 mm a délky 1500 mm.

Dělení materiálu

Strojírenská výroba společnosti, to jsou i služby dělícího centra. UCB Technometal je vybavena stroji pro řezání profilů. Jde o automatické a poloautomatické pily do 600 mm a u pravouhlých profilů pak do 1200 mm šířky.

Samozřejmostí je u všech poskytovaných výrobních služeb vysoká kvalita a přesné měření

Výroba prochází vždy mezioperační a výstupní kontrolou s měřícím protokolem. Používají se drsnoměr SJ-210, výškoměr, různé kalibry a jiná měřidla, především od značky Mitutoyo. Měřidla jsou pravidelně testována v externích kalibračních laboratořích. V posledním kvartálu roku 2020 plánuje firma začít realizovat rovněž 3D souřadnicové měření pomocí Mitutoyo Crysta-Apex S9166. Měření se bude provádět automatickou 3D sondou a umožní měření s rozsahem 900×1600×800 mm.

U výrobků je pro zákazníky v případě zájmu realizována i zkouška jakosti. Jedná se o mechanické zkoušky, metalografické rozbory, ultrazvukové zkoušky, magnetické zkoušky a kapilární zkoušky.

Materiál pro výrobu

Přímo u firmy si objednáte samozřejmě nejen výrobu daného kusového výrobku či výrobků, ale rovněž potřebný materiál. K dispozici jsou především litinové profily ze šedé litiny, z tvárné litiny i z Ni-resist. Dále barevné kovy – mosaz, cínový bronz, hliníkový bronz, olověný bronz a měď. Nabídku tvoří i odstředivé či lité bronzy a mosazi. Nadefinovat si lze i vlastní profily.

Technologie, které jdou vždy s dobou

UCB Technometal neustále rozšiřuje svůj strojový park, díky čemuž může nabídnout další specifické formy obrábění. Know-how firmy je skvělým předpokladem k tomu, aby vámi objednaný výrobek byl přesně a kvalitně vyroben.

Společnost poskytuje veškeré výrobní služby podle nejvyšších standardů ISO 9001:2015. Na každé zakázce pracuje zkušený personál, který vás provede celým procesem už od zadání zakázky do výroby, zkonzultuje s vámi výběr vhodného materiálu, zkalkuluje cenu a stanoví výrobní čas a termín dodávky hotového výrobku. UCB Technometal provozuje i webové stránky Unibar.cz, na kterých se dozvíte potřebné kontakty pro zadání zakázky, ale i různé novinky firmy, například co se týče rozšiřování strojového parku a nabídky výroby.

 

 

Komerční prezentace

Hledáte profesionály na kovoobrábění? Oslovte UCB Technometal