Mimořádně na podzim představí novinky a trendy oboru veletrh FOR GARDEN

Rubrika: Market

Veletrh zahradní architektury, zeleně, nábytku, zahradní a komunální techniky FOR GARDEN se kvůli jarní koronakrizi letos mimořádně koná na podzim, a to ve dnech 22. až 26. září na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA. Nejvýznamnější firmy v oboru představí nejnovější produkty, nastíní současné i blížící se trendy a poradí všem návštěvníkům, kteří touží zvelebovat nebo budovat své zahrady.

Výstaviště PVA EXPO PRAHA, které je tradičním dějištěm nejvýznamnějších pražských veletržních akcí včetně veletrhu FOR GARDEN, je plně připraveno zajistit maximální bezpečnost vystavovatelů a návštěvníků podle vládních organizačně-zdravotnických opatření. „Na výstavišti v Letňanech využijeme nejmodernějších technologií, zavedeme online registrace, bezkontaktní registrace a zjednodušíme veškeré standardní procesy na našich akcích, aby bylo možné odbavovat je s minimálním fyzickým kontaktem,“ říká generální ředitel ABF Tomáš Kotrč.

Na čtrnáctém ročníku FOR GARDEN zaplesá srdce každého milovníka zahradní kultury, domácího kutila i stavitele. Prezentovat se budou prověřené produkty tradičních českých firem, novinky ze sortimentu pro budování teras, pergol a zimních zahrad, stavební materiály či nářadí a zahradní technika. Zajímavá bude také nabídka dětských hřišť a sportovišť, různých artiklů a komponentů pro komunální sféru, včetně údržbové techniky a zeleně. Již tradičně se na FOR GARDEN 2020 představí i velká řada firem nabízejících zahradní nábytek a doplňky, bazény, sauny, ale také jímky na zadržování dešťové vody a další ekologické vychytávky.

Jaké zajímavosti také budou na výstavišti k vidění? Mezi vystavovateli najdou návštěvníci třeba expozici vypěstovaných okrasných a lesních dřevin a dalších výpěstků tuzemských i zahraničních rostlin od České zemědělské univerzity. Portfolio malé stavební techniky pro zahradní architekturu představí společnost Agrotec, zájemci se mohou seznámit i se zimními zahradami a pergolami od Hobbytecu. Zájemce o estetické doplňky potěší produkty HOLAS Lighting představující trendy v dekorativním osvětlování. Unikátní koncept podzemního plastového sklepa bude možné vidět na expozici Plastove-sklepy.cz. Na veletrhu nebude chybět ani přehlídka zahradních systémů, zavlažování i bezúdržbových materiálů.

Mimořádně podzimní ročník veletrhu FOR GARDEN se bude konat v souběhu se stavebním veletrhem FOR ARCH. Více informací o akci najdete na www.for-garden.cz.

 

 

Komerční prezentace

Mimořádně na podzim představí novinky a trendy oboru veletrh FOR GARDEN