Zdravé nádobí

Značka zdravého nádobí GreenPan™ představuje kolekci 3D Milan s inovativním povrchem pánví Thermolon Marathon™, vyráběným exkluzivně pouze pro GreenPan™.
V nabídce jsou tři typy reliéfů pánví, díky nimž dochází při vaření k optimálnímu rozložení tuku a distribuci tepla s ohledem na druh použitých surovin. Hladký reliéf je vhodný na přípravu palačinek, omelet nebo lívanců, reliéf s důlky šetrně připraví zeleninu či ryby bez ztráty vitaminů, zatímco žebrovaný reliéf zajistí perfektní přípravu masa.

Pokrmy se tak připravují adekvátně svému složení, jsou křupavější, výtečně chutnají a jejich příprava zabere mnohem méně času. Povrch nádobí neobsahuje ani neuvolňuje žádné škodlivé látky, i když se zahřeje na 450 ˚C. Přidanou hodnotou je pak velmi snadná údržba.

Další novinkou je nádobí vybavené unikátní indukční technologií Magneto™, umožňující použití na indukčním sporáku i bez vloženého indukčního plátu, díky čemuž je manipulace s nádobím při přípravě pokrmu snazší.

Novinkou je i designová kolekce nejvyšší řady Barcelona, která zahrnuje dvě pánve, omáčník a dva typy hrnce s poklicí – k dostání s povrchem Thermolon Marathon™ i indukční technologií Magneto™. Nádobí GreenPan™ má pětiletou zárukou.

 

Speciální akce
Všechny nové kolekce budou k dostání od listopadu 2013. Jejich uvedení na český trh provází speciální akce 30 dní garance vrácení peněz. Zákazník tak má možnost koupený produkt si vyzkoušet, a pokud nebude spokojen, může jej při splnění podmínek vrátit. Akce se vztahuje na pánve GreenPan zakoupené v běžné obchodní síti (netýká se prodejen Ahold). Při registraci nákupu vzniká zákazníkovi nárok na vrácení zakoupené pánve zpět a vrácení peněz v plné výši. Akce platí od 1. 11. 2013 do 31. 12. 2014.

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV FIRMY

 

 

Zdravé nádobí