Tipy na vánoční dárky

Zapomeňte na nudné univerzální vánoční dárky! Zkuste vymyslet něco originálního, čím nejen překvapíte, ale i potěšíte. Třeba se vám hodí některé naše tipy.

Chladicí nádoba Crystal Ice od společnosti Alfi

 

 

Plstěná pouzdra na telefon iMusko od papelote

Pouzdra na telefon a fotoalba
V papírnictví papelote najdete barevná plstěná pouzdra iMusko  na iphone nebo jiný chytrý telefon. Rozměr 8 x 15 cm, materiál plst – 100% vlna, zavírání na barevnou patentku, cena 239 Kč. Nadšeným fotografům možná přijde vhod zajímavé fotoalbum, které pojme minimálně 30 fotografií. Desky s barevně odlišeným vnitřkem, uvnitř harmonika, cena 340 Kč. Oboje koupíte v obchodě papelote ve Vojtěšské 9, Praha 1, nebo v eshopu papelote.

 

Dlouhohořící olejové svíčky od Crabtree & Evelyn

Vonné svíčky provoní interiér
S hezkou svíčkou jako dárkem téměř neuděláte chybu. Crabtree & Evelyn má ve vánoční nabídce velké olejové svíčky Gilded Chestnut, které hoří až 50 hodin, a olejové svíčky Noel se 4 knoty, hořící až 40 hodin, obě za 1100 Kč. Svíčky mají stylové vánoční balení, laděné do zlaté nebo červené barvy. Prodává značkový obchod ve Slovanském domě na Praze 1 anebo e-shop crabtree-evelyn.

 

Dobře vychlazený sekt
Chladicí nádoba Crystal Ice od společnosti Alfi vypadá velmi atraktivně. Má dvojitou akrylovou stěnu a vrchní prstenec z nerezové oceli. Nádoba obsahuje transparentní mrznoucí gel, který vytvoří po uložení do mrazáku efekt rozbitého ledu. Poté nádobě aktivně chladí. Rozměry: šířka 165 mm, výška 230mm, cena 749 Kč. Koupíte v internetovém obchodě inteligentni-termoska.cz.

Hrací porcelánová krabička-svícen Santa značky Villeroy & Boch

Porcelán se vrací k tradicím
Luxusním dárkem bude krabička z ručně dekorovaného porcelánu značky Villeroy & Boch. Je z kolekce Christmas Toys, v níž se objevuje motiv zdobených perníčků, pohádek, zvířátek z lesa a zimy. Krabička je vlastně svícnem na dvě čajové svíčky s hracím strojkem.
Protože se jedná o exkluzivní sběratelskou kolekci, krabičky jsou dostupné pouze na objednávku. Objednat si je můžete v internetovém obchodě luxurytable.cz nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva v Praze 1 na náměstí Republiky, cena 1960 Kč.

Dětské domácí prolézačky
Každé dítě určitě nadchnou domácí prolézačky Suprafort od firmy Toypex. Děti si hrají a přitom přirozeně a pravidelně cvičí, posilují, rovnají si páteř. Sestavy se snadno instalují, je možné je obměňovat a doplňovat. Mohou obsahovat žebřiny, pevnou přestavitelnou hrazdu, houpací hrazdu, závěsné kruhy, lano, lanový žebřík, šplhací síť, vodorovný žebřík. Jsou vyráběny s maximálním ohledem na bezpečnost dětí již od tří let. Ceny zhruba od 9000 Kč. Objednat je můžete na e-shopu toypex.

TEXT: IVA TVRZOVÁ
FOTO: ARCHIV FIREM

Tipy na vánoční dárky