Zakázková výroba nábytku má spoustu výhod

Rubrika: Market

Chcete si koupit moderní skříň, manželskou postel či jídelní stůl, ovšem nabídka nábytkářských řetězců vám nevyhovuje? Spokojení nejste ani s kvalitativní stránkou? V takovém případě si objednejte zakázkovou výrobu nábytku, za kterou si sice trochu připlatíte, nicméně budete mít v interiéru originální a kvalitní kousky. V následujících řádcích vám poradíme, na koho se v této oblasti obrátit a proč se vyplatí připlatit si za nábytek na míru.

Při zařizování interiéru narazíte na řadu problémů, například vám nebude vyhovovat rozměr šatní skříně anebo kuchyňské linky. Pokud máte specifické požadavky anebo požadujete atypické řešení, výroba nábytku na míru je ideální cestou, jak mít vybavení místností v jednotném stylu.

Originalita na prvním místě

Odlište se od ostatních. Vyrobený nábytek na zakázku má osobité kouzlo, navíc vyhoví vašim potřebám a představám. V kuchyni si vytvoříte dostatek úložného prostoru, zvolíte si výšku kuchyňské linky tak, aby se vám na ní dobře připravovaly pokrmy, a nemusíte se držet při zdi, ani co se designu týče. V jídelně si navrhněte mohutný stůl s dostatkem židlí pro celou rodinu i případné návštěvníky. Předsíním zase sluší vestavěné skříně, kam uložíte třeba i sezónní věci a vybavení.

Nepotřebujete architekta k tomu, abyste interiér působil moderně, nadčasově a funkčně. Stačí spolupracovat se správnou nábytkářskou společností, která vám vyrobí vkusný nábytek.

Vysněná ložnice se šatnou

I do České republiky se dostávají americké trendy. V novostavbách tak často můžete narazit na ložnici, které náleží i samostatná šatna. Do těchto dvou místností také potřebujete kvalitní a propracovaný nábytek. V šatně by měl být prostor jak na spodní prádlo, tak i obleky, boty, šaty a podobně. Ložnici má zase dominovat velká manželská postel s nočními stolky.

Obraťte se na společnost Servis interieru, s.r.o., která nabízí výrobu nábytku na míru.

 

 

Komerční prezentace

Zakázková výroba nábytku má spoustu výhod