Radost z grilování

Rubrika: Market

Hezké počasí a grilování k sobě neodmyslitelně patří a s kvalitním vybavením je příprava kulinářských specialit jedna radost. Ať už se o křupavou kůrčičku postarají žhavé uhlíky, nebo dáváte přednost pohodlí s plynovým či elektrickým grilem, s profesionálními pomocníky se stanete kuchařskou hvězdou.

Příští rok uplyne sedmdesát let od chvíle, kdy poprvé spatřil světlo světa prototyp legendárního amerického grilu Weber. Za tu dobu se stal synonymem kvality a dokonalého zážitku z grilování. Společnost Weber od té doby přichází s dalšími inovacemi a novými produkty, díky nimž si ji zamilovaly miliony lidí po celém světě. Dnes patří mezi přední výrobce grilů, který udává trendy a posouvá kulturu grilování. Zakládá si na originálním designu, zároveň ale klade maximální důraz na bezpečnost, jednoduchost ovládání a trvanlivost. Pyšní se bohatou škálou výrobků od tradičních grilů na uhlí přes elektrické a plynové grily až po širokou nabídku příslušenství pro perfektní úpravu grilovaných specialit.

Gril na dřevěné uhlí

Pro ty, kteří si rádi vychutnají autentický zážitek z přípravy masa na ohni, představují grily na uhlí a brikety jasnou volbu. Charakteristickým znakem grilů na dřevěné uhlí značky Weber je nezaměnitelný kotlový tvar a chytře vyřešené detaily, které tradiční grilování spojují s moderními inovacemi, pohodlím a atraktivním vzhledem. Vybrané řady grilů pak disponují systémem Gourmet BBQ System (GBS), díky kterým je na grilu možné připravit třeba italskou pizzu, belgické yafle, asijský wok nebo třeba maďarský guláš. K nejoblíbenějším patří třeba WEBER Master Touch GBS E-5750, se kterým snadno připravíte hamburgery až pro 13 hostů najednou.

Pro dosažení dokonalého výsledku je neméně důležitý také výběr správného dřevěného uhlí, které grilovaným pokrmům dodá nezaměnitelnou chuť a vůni, či speciálních briket s vysokou výhřevností, jejichž další výhodou je, že se dají opakovaně zhasnout a znovu rozpálit.

Pohodlí bez kompromisu

Pokud rádi grilujete, ale časté rozdělávání ohně a čekání na tu správnou teplotu vás nebaví, Weber nabízí řešení v podobě špičkových plynových grilů, které během okamžiku rozpálíte až na úctyhodných 350 °C, zároveň je však možné teplotu snadno regulovat podle potřeby.
Pro početnější rodinu je ideální třeba gril Weber Spirit II E 320 GBS, který kromě velkého roštu disponuje také postranní plotýnkou, takže na něm zároveň pohodlně uvaříte také třeba těstoviny nebo omáčky.
Bohaté příslušenství v podobě roštů, pánví a hrnců pak umožňuje dokonalou přípravu široké škály pokrmů a dokáže tak nahradit plnohodnotnou kuchyň pod širým nebem.

Alternativa do města

Voňavých specialit z grilu se nemusíte vzdávat ani v místech, kde není možné používat otevřený oheň. Nahradí jej elektrický gril WEBER PULSE, který se skvěle hodí třeba při posezení na terase ve městě, kompaktnější verze ale využijete i na cestách. Představuje totiž plnohodnotnou náhradu grilu na uhlí či plyn. Jeho vysoký výkon mu umožňuje dosáhnout optimální teplotu a tu pak lze plynule regulovat, takže perfektně opečete šťavnatou krkovičku i křupavá křidélka. Milovníci technických vymožeností pak ocení také možnost propojit až dvě sondy pomocí aplikace iGrill s chytrým telefonem.

Komerční prezentace

Radost z grilování