Osvěžující kombinace Becherovky Original a toniku

Rubrika: Market, Recepty

Léto je v plném proudu a k němu neodmyslitelně patří úžasné míchané nápoje. Že nevíte, jak je správně připravit? A že jsou jednotlivé ingredience příliš drahé? To všechno je omyl! Naučíme vás, jak lehce překvapit přátele bez nákupu speciálního nádobí nebo drahých dochucovadel!

Beton je klasika, po níž většina z nás sáhne jako po prvním míchaném nápoji. Legendární spojení Becherovky a toniku nikdy nezklame. Tento nejznámější český koktejl totiž naplňuje všechny atributy skvělého drinku – osvěžující a výjimečná chuť, jednoduchá příprava a snadná dostupnost surovin.
Naučte se s námi připravit nejen Beton, ale i další osvěžující letní drinky!

Beton

Potřebujeme: 40 ml Becherovky Original, tonik (doporučujeme River Origi- nal), led a plátek nebo osminku šťavnatého citrónu

Postup: Do vyšší sklenice naplněné po okraj kostkami ledu nalijeme Becherovku a doplníme tonikem. Na závěr vložíme plátek citró- nu a s úsměvem serví- rujeme.

Tip: Vyzkoušejte i jiné čerstvé sezónní ovoce nebo zeleninu z vlastní zahrádky. Místo citrónu můžete Beton osvěžit třešněmi, bezovým květem, ředkvičkou, mátou, hruškou, jahodami, melou- nem, rybízem, řapíkatým celerem či čili papričkou.


Beton Bitter

Potřebujeme: 40 ml Becherovky Original, tonik, led, plátky pomeranče, limety, citronu a likér KV14 na zástřik.

Postup: Do vinné sklenice plné ledu nalijeme Becherovku Original, tonik a doplníme plátky citrusů. Na závěr zastříkneme aperitivem KV14.Red Moon

Potřebujeme: 40 ml Becherovky Original, 100 ml rybízového džusu, sodu, led a plátek pomeranče.

Postup: Do sklenice naplněné po okraj kostkami ledu nalijeme Becherovku, rybízový džus a po okraj doplníme sodou. Na závěr ozdobíme plátkem pomeranče.

Tip: Při servírování se nebojte experimentovat a sáhnout po originálních nádobách. Výborně poslouží třeba rozmanité hrnky a skleničky, vázičky nebo malé zavařovací sklenice.


Apple Sling

Potřebujeme: 40 ml Becherovky Original, 40 ml jablečného džusu, 40 ml toniku, led a plátky jablka.

Postup: Do sklenice naplněné po okraj kostkami ledu nalijeme Becherovku, jablečný džus a tonik. Na závěr ozdobíme plátky čerstvého jablka.


Věděli jste, že…

Becherovku si můžete vychutnat nejen v osvěžujících koktejlech, ale také jako aperitiv před šťavnatým steakem nebo třeba lehkým letním salátkem. Becherovka se vyrábí z karlovarské vody, kvalitního lihu, přírodního cukru a tajné směsi bylinek a koření. Díky studené maceraci dvaceti bylin obsahuje Becherovka hořčiny a silice, které povzbuzují chuť k jídlu a usnadňují trávení. Proto patří mezi nejvyhledávanější aperitivy před dobrým jídlem. Na zdraví!

Komerční prezentace

Osvěžující kombinace Becherovky Original a toniku