Zabezpečte svůj domov se zamykacími vložkami CES

Rubrika: Market

Bezpečnostní vložky CES pro domy a byty

Kvalitní zamykací vložka ve vstupních dveřích je základem bezpečného domova. Právě o její překonání se nejčastěji snaží zloději při pokusu o vloupání do bytu nebo domu – a jejich vysoká úspěšnost dokládá, že mnoho domácností tuto zásadní prevenci bohužel stále podceňuje. Jak tedy vybrat vhodnou vložku, která váš domov před nezvanými hosty spolehlivě zabezpečí?

Není vždy nutné investovat do té nejdražší vložky, avšak obyčejné stavební vložky do vstupních dveří v žádném případě nepatří. Tyto vložky jsou velmi levné a mají sloužit pouze k dočasnému uzamčení staveb, případně je lze použít pro uzamknutí sklepů, kůlen či mezipokojových dveří, zkrátka tam, kde je hodnota chráněného majetku minimální. Oproti stavebním vložkám mají bezpečnostní vložky odlišnou konstrukci, která zajišťuje výrazně vyšší odolnost proti pokusům o napadení, ať už mechanickým poškozením vložky (odvrtáním, rozlomením apod.) nebo neoprávněným „odemčením“ (např. vyhmatáním, bumpingem). Pokud pořizujete vložku do dveří, požadujte vždy vložku s certifikací minimálně 3. nebo ještě lépe 4. bezpečnostní třídy. Bezpečnostní třída udává celkovou odolnost vložky proti různým způsobům překonání.

Precizní výroba je zárukou vysoké kvality

Pro zabezpečení domácnosti doporučujeme například bezpečnostní vložky od společnosti CES – nejstaršího výrobce zamykacích vložek v Německu, jehož zamykací systémy pro rezidenční i komerční objekty jsou používané po celém světě. Doporučit lze například bezpečnostní vložku CES PSM ve 4. bezpečnostní třídě, s ochranou proti odvrtání, vyhmatání a bumpingu a kartově chráněnými klíči. Dodatečné klíče k vložce je možno vyrobit pouze při předložení bezpečnostní karty, která je součástí balení, a doložit tak, že jste skutečně majitelem vložky. Vyhnete se tak neoprávněné výrobě kopie klíče. Klíče navíc mají speciální, patentově chráněný profil.

Vložky CES se vyrábí i v různých povrchových úpravách

Zajímavou alternativou se stejným stupněm ochrany a rovněž s patentovaným klíčem je bezpečnostní vložka CES WSM. Ta se navíc vyznačuje důlkovými klíči. Po konstrukční stránce je odolnost obou vložek podobná, avšak vložky s důlkovými klíči jsou na trhu méně běžné a zloději tak s jejich překonáváním mají méně zkušeností. Další výhodou pro vás jsou klíče bez ostrých zubů, které netrhají kapsy.

Řešíte zabezpečení dveří do vašeho domu nebo bytu? Inspiraci, radu i široký výběr kvalitních vložek najdete v KLÍČOVÉM CENTRU. KLÍČOVÉ CENTRUM se specializuje na komplexní zabezpečení domácností i firem a je exkluzivním distributorem bezpečnostních vložek CES v České republice.

Komerční prezentace

 

Zabezpečte svůj domov se zamykacími vložkami CES