Nejjednodušší cesta k osvětlené zahradě

Rubrika: Market

Jako národ chatařů a chalupářů si léto bez svého rekreačního obydlí nedovedeme ani představit. Vyjet na víkend z víru města, odpočinout si a načerpat energii, toho si na tomto místě tolik ceníme. Někteří z nás zde také rozvíjejí své kreativní schopnosti a vytváří různé vychytávky pro zvelebení druhého domova. Pobyt si chceme užít co nejvíce, obzvláště v létě rádi grilujeme a relaxujeme na zahradě až do pozdních večerních hodin. K této nádherné atmosféře bezpochyby patří i venkovní osvětlení. A nejlépe takové, které se dá namontovat rychle a bez velkých zásahů do hotové zahrady.

S bezpečným systémem 12V zahradních svítidel Garden Lights si zahradu nasvítíte jednoduše a rychle. Instalaci zahradního osvětlení zvládne svépomocí téměř každý a bez pomoci odborníka. Systém funguje jako jednoduchá stavebnice, kde se svítidla a rozvodové kabely spojují pomocí předinstalovaných šroubovacích konektorů. Systém je na bezpečné napětí 12V a kabely stačí ukrýt 5 cm pod zem. Můžete je vést i záhonem, mulčovací kůrou či dekoračními kamínky. Zahradní osvětlení Garden Lights nabízí široký výběr svítidel do různých částí zahrady. Všechna zahradní svítidla disponují úspornou LED technologií.

Dekorativní osvětlení venkovské zahrady

Dekorativně osvětlená zahrada vytvoří krásný pohled při večerním posezení, poskytuje pocit bezpečí a odrazuje zloděje. Funkční osvětlení cest v zahradě vám zajistí stojací svítidla. Pro vytvoření příjemné večerní atmosféry osvětlete pár stromů či zajímavých rostlin venkovními reflektory. Zaměřte se na zvýraznění struktury rostlin. Doporučujeme vám používat slabší světelné zdroje. Vyzkoušejte například 2W LED reflektor Alder, který lze zakoupit i ve startovacím setu včetně kabelu a transformátoru. Máte na zahradě jezírko či potůček? Zvýrazněte vodní hladinu podvodními reflektory Arigo nebo Lapis. Osvětlená zahrada se stane dalším požitkem, na který se budete vždy těšit.

Nevěříte? Přesvědčte se zhlédnutím ilustračního videa s instalací systému Garden Lights.

S výběrem vhodných svítidel vám rádi poradí specialisté z e-shopu www.led-zahrada.cz.

Osvětlení jezírka podvodním reflektorem Lapis

Komerční prezentace

Uložit

Nejjednodušší cesta k osvětlené zahradě