Webasto – společník na cestách a věrný přítel na dovolené

Rubrika: Market

Rádi jste na cestách? Užíváte si svobodu, spolu s komfortem topení Webasto? Máme to správné řešení vytápění pro váš obytný automobil nebo karavan. Protože ty nejlepší cesty za dobrodružství začínají i končí v teplém a útulném základním táboře.

Webasto – německá firma s více než stoletou tradicí přichází na rok 2020 s novinkami, které učiní pobyt v přírodě a využití obytných vozů ještě příjemnější než doposud.

Vychutnejte si komfort a nezávislost

Vychutnejte si pohodu během dovolené. Společnost Webasto zajistí, že během vaší dobrodružné cesty budete mít vyhřátou kabinu a teplou vodu.
Nabízíme ideální řešení pro větší nezávislost na cestách pro všechny druhy rekreačních vozidel – od karavanů po plně integrované obytné automobily.
Společnost Webasto je lídrem trhu v oblasti naftových topení. Naší hlavní prioritou vždy byly kvalita, spolehlivost a výkon, založené na sofistikovaných standardech testování. To nám umožnilo dokonale topení přizpůsobit vašim potřebám v obytném automobilu a nabídnout sofistikovaná řešení.

Pro uživatele palivových topných systémů Webasto řady Airtop je určena druhá generace ovladačů ThermoConnect, které umožňují ovládat topení díky mobilní aplikaci a pomocí počítače. Díky funkci GPS můžete zároveň kontrolovat polohu.

Pro letní vedra přichází na trh střešní klimatizační jednotky Cool Top Trail, které nejenom chladí, ale v chladných dnech dokážou i ohřát. Jsou určeny všude tam kde je k dispozici proud 230V.

Více informací i odpovědí na nejčastěji kladené dotazy získáte na našich webových stránkách webasto.cz

 

Komerční prezentace

Webasto – společník na cestách a věrný přítel na dovolené