Vzhůru do práce

Některé práce v domácnosti i kolem domu nás nutí stoupat do výšky. Neobejdeme se bez štaflí, žebříku nebo plošiny. Všechny tyto pomocníky dokáže zastoupit multifunkční žebřík.

 

Oba krajní klouby slouží pro vytvoření plošiny

 

Tři v jednom
Multifunkční žebřík Fieldmann FZZ 4007 v sobě skrývá žebřík, štafle i lešení. V rozloženém stavu dosahuje výšky 360 cm a jako štafle je vysoký 174 cm. Žebřík lze díky kloubnímu mechanizmu proměnit také v plošinu vysokou 98 cm.

 

Konstrukce
Kloubní mechanizmy rozdělují žebřík do čtyř částí, které lze nastavit a zaaretovat v různých úhlech tak. Díky tomu je žebřík velmi flexibilní a dokáže vyrovnat výškové rozdíly terénu, takže třeba jako štafle ho můžete použít například pro bezpečné malování na schodišti.

 

Otočením v prostředním kloubu vzniknou štafle

 

Příslušenství
Možnosti výrobku lze rozšířit pořízením dvou kovových desek FZZ 9007 (o rozměrech 85,5 × 32 cm a 57,5 × 32 cm), s kterými z multifunkčního žebříku vytvoříte lešení s plošinou pro pohodlnou práci nejen doma, ale i v exteriéru. Samotný žebřík stojí 1 499 Kč, plošiny vyjdou na 499 Kč.

 

Multifunkční žebřík v plně rozloženém stavu

 

 

Lehký a skladný
Speciální konstrukce z pevné slitiny hliníku zaručuje vysokou stabilitu štaflí, které stejně jako kovové desky mají nosnost až 150 kg. Přitom je multifunkční žebřík poměrně lehký (11 kg) a dobře přenosný, díky kloubům je i skladný a v kufru auta ho tak snadno převezete.

 

RUBRIKA: KRÁTKÉ ČLÁNKY, DŮM
FOTO: FIELDMANN

Vzhůru do práce