Vyčistěte si auto

Rubrika: Auto, Dílna, rss-feed

Každé auto potřebuje jednou za čas pořádně vygruntovat. Přinášíme tipy, jak na to s použitím elegantního pomocníka při úklidu auta, kterým je závěsný vysavač do garáže.

 

 

Závěsný vysavač se bude hodit nejen po dovolené, ale kdykoliv během roku, protože auto potřebuje občas pořádně uklidit.

 

Nejprve vysajte
Vysávání by mělo být prvním krokem každého úklidu vozu. Nejdříve je třeba se zbavit nečistot v podobě listí, jehličí, písku a drobků. Dobrým pomocníkem vám bude garážový vysavač GarageVac, který využívá vysoce účinnou trojitou mikronovou filtraci včetně HEPA filtru. Je dodáván včetně příslušenství a elastické hadice, která se může natáhnout až na 12 metrů. Už tedy těžký vysavač nebudete muset přenášet. GarageVac je sice specialistou na úklid auta a garáže, můžete jím ale uklízet i celou chatu či chalupu. Z jednoho místa s ním vysajete až 100 m2.

 

 

Vyčistěte čalounění a palubní desku
Dalším krokem bude čištění čalounění, které po letních výletech nese stopy mnoha svačin. Na skvrny jsou ideální speciální čisticí přípravky. K ošetření palubní desky volte klasické antistatické přípravky. K dispozici jsou na trhu samozřejmě i univerzální čističe, které můžete použít jak na potahy, tak na vnitřní plasty.

 

Mytí karoserie
Důkladná očista karoserie je jistě třeba. Někdo jezdí raději do myčky, jiný nedá dopustit na ruční mytí. Každopádně si dejte záležet. Mušky přilepené na světlech a na přední masce přece jen samy nezmizí.
Garážový vysavač GarageVac
Sada příslušenství, která je součástí vysavače obsahuje 12metrovou elastickou hadici, teleskopickou aluminiovou tyč, držák teleskopické tyče, podlahovou sací hubici (š. 24,5 cm), ohebnou hadičku pro nepřístupná místa, kartáč na přístrojovou desku, hubici na čalounění,  štěrbinový nástavec, 2x náhradní filtrační sáček. Na sací jednotku je 3 roky záruka, na volitelné příslušenství a hadici je záruka 1 rok. Vysavač má sací výkon 400 Airwattů, příkon 1 300 W. Cena je 4 800 Kč.

 

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV

Vyčistěte si auto