Vybavte si dílnu, svůj zimní azylový dům

Rubrika: Market

Foto: Mountfield

Tak ještě naposledy shrabat zahradu a listí uložit pěkně do kompostu, kde bude nanejvýš vítaným hostem. Sekačku, zahradní traktor a jiné pomocníky s motorem za dobré paměti odvézt do servisu na bezplatnou posezonní prohlídku a zajistit případnou opravu. Aby to nedopadlo jako letos na jaře, kdy před prvním sekáním člověk zjistí, že má tupý žací nůž nebo zanesený palivový filtr.

Zimní zábava

AKU vrtačka MTF

AKU vrtačka MTF

A co dál? No přece hurá do dílny. Ale ještě před tím musí člověk zrevidovat seznam všeho, co musí udělat a na co kvůli samým grilovačkám, ráchání v bazénu, sousedským sešlostem a opojnému lenošení nebyla přes léto ani minuta času. Manželka chce z nějakých prken zvýšený záhon, aby se nemusela při plení jahod a zeleniny tolik ohýbat. Děti potřebují opravit houpačku a nové police na knížky. A něco je nutné udělat i s vrzající brankou. To všechno kromě milionu dalších věcí, které se během léta kolem domu nebo chalupy nakupily. Prostě na dlouhé zimní večery má člověk-kutil o zábavu postaráno.

Hlavně pohodlíčko

Pásová bruska MTF

Pásová bruska MTF

Domácí dílna je pro spoustu chlapů něco jako azylový dům. Zkušenějším mazákům není potřeba nic vysvětlovat. Pro mladší snad jen jedna rada: ve své dílně, ať už ji chcete mít v garáži, ve sklepě nebo zahradním domku, budete asi trávit poměrně dost času. A proto si ji pěkně po svém a příjemně zařiďte. Absolutním základem je staré pohodlné křeslo a úsporný elektrický přímotop. Pak už zbývá jen „pár maličkostí“.

Dílenský nábytek a nářadí

AKU kotoučová pila Greenworks

AKU kotoučová pila Greenworks

Mezi ně samozřejmě patří pracovní stůl. Měl by být dostatečně veliký a pevný a nesmí na něm chybět kvalitní stolní svěrák. Naprostá většina českých kutilských dílen je univerzální, i když někdo možná pracuje častěji se dřevem a jiný s kovem. Tomu odpovídá i potřebné vybavení dílenským nářadím. Pokud si zařizujete svou první dílnu nebo přemýšlíte o nějakém doplnění výbavy, podívejte se na naši nabídku značkového elektrického nářadí Patriot a novinky letošního roku nářadí MTF. V případě, že preferujete volnost pohybu při práci, můžete vybírat z naší nabídky AKU nářadí Patriot nebo Greenworks. Celá nabídka dílenského nářadí obsahuje prakticky vše, co byste mohli při nejrůznějších pracích potřebovat: kotoučovou pilu, vrtací a bourací kladivo, stolní, pásovou, úhlovou i vibrační brusku, brusku pilových řetězů, šroubovák, vrtačky atd. Souhrnem 36 modelů. Jde o nářadí vysoce kvalitní, takže výborně poslouží i náročným profi řemeslníkům.

sada nářadí gola

Gola sada

Dílenské nářadí je také skvělým tipem na vánoční či narozeninový dárek. Ale musíte si o něj říct. Jinak to nejspíš nikoho nenapadne.

Více na www.mountfield.cz.

Komerční prezentace

Vybavte si dílnu, svůj zimní azylový dům