Prestižní pánský spolek stylových kotníkových bot

Rubrika: Market

V přítmí přijímacího salonku sedí v lehkém kouřovém oparu nejvyšší představitel pánského spolku. Chcete se do klubu přidat, ale vstupní požadavky jsou neústupné. Přísně si vás měří pohledem a po nekonečně dlouhé chvíli vás vyzve ke splnění úkolu. Ten úkol nebyl jednoduchý a zněl jasně: sehnat kvalitní a stylové kotníkové boty. Jedině tyto boty jsou vstupenkou do klubu! Začínáte lehce panikařit, ale nemusíte se obávat. My vám s výběrem obuvi pomůžeme!

Pánské kotníkové boty jsou zkrátka v kurzu. Zejména tedy v zimě a také chladném počasí během celého roku. Ať už máte slabost pro pánské kožené kotníkové boty, či pánské zimní boty na suchý zip, komfort a hřejivost by měly být základními vlastnostmi této obuvi. To bychom měli shrnuté praktické stránky. Jenže na nohou chceme mít nejen praktické, ale také stylové pánské boty, kterými oslníme okolí a budeme se v nich cítit skvěle. Takže vzhůru na ně!

foto Rieker

Požadavek č. 1: Kvalita

Abyste své kotníkové boty měli v botníku co nejdelší dobu, je třeba brát zřetel na materiál i druh podešve, aby se vám za krátkou dobu nestalo, že by bota vaši chůzi nezvládla a rozpadla se. Dále musí pánská kotníková obuv splňovat vysoký stupeň pohodlí. Ideální je pružnější podešev tlumící nárazy při chůzi.

V neposlední řadě je zapotřebí se o své boty starat. Impregnace vytvoří neviditelný film, který zamezí přílišnému ulpívání nečistot na obuvi. Čištění pak půjde jedna báseň! A nebudete se muset obávat ani deštivého počasí. Impregnace zajistí vašim botám také voděodolnost.

Požadavek č. 2: Barevná symbióza

S kotníkovou obuví můžete kalkulovat v různých barevných kombinacích. Ale nesmí to být přeplácané. Jak se říká, v jednoduchosti je síla. A u některých variací to platí dvojnásob. Pánské hnědé kotníkové boty a svršky v monochromatické hnědé spolu vytvoří dokonalou souhru. Co to znamená? Jednoduše volte kalhoty, svetr či bundu v různých odstínech hnědé – od tmavé po pískovou. Do celku můžete zakomponovat i bílou, která nebude outfit narušovat, ba naopak.

foto Rieker

Dalším odstínem elegance je černá. Pánské černé kotníkové boty zazáří v kombinaci s lahvově zelenou, modrou, červenou či hořčicovou. Co se týče materiálů, sedne k nim denim, vlna, manšestr, tvíd, streč i kůže. Zkuste lahvově zelené chino kalhoty, černý rolák a blejzr ve stejném odstínu kalhot. V práci i na schůzce neuniknete pozornosti okolí!

Na Rieker-eshop.cz najdete jak kotníkové boty pánské, tak i kotníkové boty dámské a další modely, které dámské i pánské boty zahrnují. Můžete tak směle vstoupit do spolku stylových kotníkových bot bez obav z neúspěchu!

 

 

Komerční prezentace

Prestižní pánský spolek stylových kotníkových bot