Velkoformátový obklad dodá luxusní a reprezentativní design prostorným i malým koupelnám

Rubrika: Market

„Wau, to je nádhera!“ To si řekne každý, kdo vstoupí do koupelny, jejíž ozdobou budou velkoformátové obklady či dlažba. A vůbec nesejde na tom, jestli půjde o velkou, či naopak malou koupelnu. Velkoformátové obklady a dlažby jsou vhodné do koupelen každé velikosti. V čem spočívá jejich kouzlo? Především v tom, že díky svému velkému rozměru dovedou koupelny opticky zvětšit a sjednotit a dodat jim luxusní a reprezentativní nádech. Na velkém formátu obkladů či dlažby také nejlépe vynikne konkrétní design, ať už to bude struktura mramoru, betonu či kovu. Inspirujte se designovými fotografiemi.

Velkoformátové obklady do koupelny z keramiky mají celou řadu rozměrů – jako například 100×100 cm, 120×120 cm, 40×120 cm, 60×120 cm, 150×150 cm nebo 100×300 cm. V současnosti největší dostupný rozměr je 160×320 cm.

Jaké mají velkoformátové obklady designy? Nejčastěji jsou to věrohodné imitace mramoru a jiných kamenů, betonu nebo kovu, které jsou stejně krásné jako pravé materiály ale mají mnohem lepší technické vlastnosti.

Velkoformátová dlažba Ultra Onici dodá nádech luxusu nejen koupelně, ale také třeba obýváku či ložnici. Mezi dlaždicemi budou jen minimální spáry.

Proč se velkoformátové obklady a dlažby těší v zahraničí i v českých koupelnách čím dál větší oblibě? Tady jsou 3 nejdůležitější důvody:

1. Velký formát = ohromující design. Struktura mramoru, kamene, betonu či kovu bude lépe viditelná a mnohem dokonalejší na velkoformátovém obkladu než na malé koupelnové kachličce. Díky svému velkorysému rozměru bude velkoformátový obklad a dlažba působit v koupelně ohromujícím dojmem!

Na velkoformátovém obkladu a dlažbě dokonale vyniká struktura mramoru. Tato keramická imitace se jmenuje Purity of Marble.

Velkoformátové obklady a dlažby, které jsou vhodné do koupelny, se dají použít také do obýváku, kuchyně, ložnice či dalších částí interiéru. Inspirujte se na Velkoformátové obklady a dlažby do interiéru.

2. Optický „klam“, tedy dojem větší koupelny. Zatímco menší obkladačky mohou koupelnu opticky „rozkouskovat“ na menší části, velkoformátové obklady a dlažba ji naopak opticky sjednotí a zvětší. Jsou proto vhodné nejen do velkých, ale i do menších koupelen.

Specialisté z online centra M.B.KERAMIKY vám rádi pošlou fotografie realizací velkých i malých koupelen svých zákazníků, kterým dominují velkoformátové dlažby a obklady.

Inspirace. Dominantou koupelny je velkoformátová dlažba a obklad Lemmy v imitaci betonu a s krásnými kovovými prolesky.

3. Minimum spár=minimální údržba. Naprostá většina velkoformátových obkladů a dlažeb je rektifikovaná, díky čemu se dají pokládat jen s minimální spárou 1 až 2 mm. Méně spár také přispěje k optickému zvětšení koupelny. A nejen to. Koupelna se bude i snadněji udržovat, protože méně spár=méně místa pro případné nečistoty.
Velkoformátové obklady kladou jiné nároky na pokládku než menší koupelnové kachličky. Více se dočtete v článku o pokládce velkoformátových obkladů.

Inspirace. I takto může vypadat koupelna, jejíž dominantou se stane velkoformátový obklad a dlažba. Tato imitace mramoru se jmenuje Jewels.

I vy byste chtěli stylovou koupelnu s velkoformátovými obklady a dlažbou? V M.B.KERAMICE vám poskytnou spoustu inspirace také online. Zájemcům posílají videa produktů, fotografie realizací koupelen zákazníků, tipy, rady a návrhy řešení koupelen i mnoho dalšího. Koupelnu lze vybavit i na dálku z pohodlí domova. Pokud se pro určité produkty rozhodnete, firma zajistí dopravu až k vám domů a vše potřebné.

Velkoformátový obklad a dlažba s názvem Cosmopolitan má nádherně vykreslenou strukturu mramoru. Tato kolekce imituje také mramory, jejichž těžba již skončila a představují tak luxus za dostupné ceny.

Velkoformátové obklady z keramiky mohou mít nejen různé designy, ale i povrchy, jako je lesk či mat nebo kombinace lesku a matu. K výběru jsou jak velmi luxusní řešení koupelen, tak produkty za příznivé ceny, kdy je cena velkoformátového obkladu srovnatelná s cenou menších koupelnových obkladů. Více se dočtete v článku o cenách a rozměrech velkoformátových obkladů a dlažeb. Řadu velkoformátových obkladů a dlažeb má firma skladem k okamžitému odběru.

Velkoformátová dlažba a obklad s názvem Jewels působí v koupelně luxusně a reprezentativně.

Při zařizování koupelny je důležité získat nejen tipy a rady na vhodný design, rozměr či povrch velkoformátového obkladu a dlažby do vaší koupelny, ale také inspiraci, jak je sladit s vybavením – s vanou, umyvadly, WC, sprchovým koutem, vodovodní a sprchovou baterií či koupelnovým nábytkem.

V koupelně je položen velkoformátový obklad Purity od Marble. Atmosféru koupelny dotvoří také vybavení – vana do prostoru nebo designová baterie.

Komerční prezentace

Velkoformátový obklad dodá luxusní a reprezentativní design prostorným i malým koupelnám

Zajímavé