Actifibre – Mikrohadřík nové generace!

Rubrika: Interiér, Market

Vileda přichází s revolučním mikrohadříkem Actifibre, který jednoduše vyčistí jakýkoliv povrch. Uplatnění tedy najde v celém bytě – v kuchyni, koupelně i obyváku. Mikrohadříky, tedy hadříky z mikrovláken nejsou žádnou novinkou. V čem je tedy Vileda Actifibre revoluční?

Jde o produkt nové generace pomocníků v domácnosti, který nabízí hned řadu výhod. Mikrohadřík je vyrobený s revoluční technologií aktivní absorpce. Znamená to, že Actifibre kombinuje perfektní čistící účinky mikrovlákna a savost houbového hadříku. Díky mikrovláknům se hodí na všechny povrchy a nepoškrábe dokonce ani i takové delikátní povrchy jako jsou sklokeramické desky. Zároveň nezanechává nevzhledné stopy, šmouhy ani chloupky, takže povrchy nemusíte projíždět víckrát. Actifibre je dokonale savý a zanechává umytou plochu suchou a jemnou na dotek. Navíc jej po použití jednoduše vyždímáte. Hadřík stačí vymáchat ve vodě nebo vyprat v pračce, přičemž se pyšní vysokou životností. Po vyždímání bude navíc velmi rychle suchý a tím snižuje riziko vzniku nepříjemných zápachů

A to nejlepší na novém Actifibre mikrohadříku? Čistí, saje a leští v jednom jen za pomoci vody. K úklidu už tedy není nutné používat čisticí prostředky a saponáty. Mikrohadřík Vileda Actifibre tak můžete použít na nábytek, okna, kuchyňskou desku, vodovodní baterie i další povrchy.

Naprosto čisté povrchy jedním tahem! Nejlepší výsledek bez šmouh jaký jste kdy zažili!

Komerční prezentace

Actifibre – Mikrohadřík nové generace!