Prodlužovací kabely na bubnu

Rubrika: Market

Česká značka elektronářadí je synonymem pro kvalitu a dlouhou životnost strojů. Nedílnou součástí je i příslušenství. Často na jeho volbě závisí správné fungování stroje a jeho výkon. Narex na příslušenství nezapomíná a pravidelně inovuje své zboží pro co nejlepší výsledky. Využívá k tomu komunikaci přímo se zákazníky a zaměřuje se na veškeré podněty přímo od uživatelů.

Důležitou součástí vybavení každé dílny je dostatečně dlouhý prodlužovací kabel. Ideální volbou je prodlužovací kabel na bubnu. Pokud nechcete trávit drahocenný čas nekonečným rozmotáváním a skládáním kabelu. Manipulace s bubnem je mnohem příjemnější díky pevnému středovému panelu. Fixovaný střed bubnu zajišťuje neměnnou pozici zásuvek i v případě odvíjení či navíjení kabelu. Toto řešení je velmi šetrné ke kabelům již připojených zařízení, jejichž vodiče nejsou namáhány kroucením a není nutno je odpojovat. Práce s ním je bezproblémová, flexibilní a bezpečná. Rám bubnu je mohutný lakovaný ocelový s gumovým madlem. Robustní pogumované držadlo je pro perfektní úchop a pohodlné přenášení správnou volbou. Cívka bubnu je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu (PP). Pohodlné navíjení po celé délce kabelu díky otočné ergonomické boční navíjecí rukojeti. Buben má i brzdu, která je umístěná na nosné konstrukci pro zablokování cívky během přepravy. Konec kabelu je opatřen praktickou příchytkou proti nechtěnému rozmotání kabelu.

Kabely Narex jsou vybaveny 4 vestavnými zásuvkami se samosvornými a gumovým těsněním pro velkou odolnost proti mechanickému namáhání a stříkající vodě – IP44. Kabely jsou vyrobeny v kontrastní modré barvě, což se osvědčuje hlavně při práci kolem domu a na zahradě. Díky ochraně IP44 lze kabely používat i v mokré trávě. Červené tlačítko ve středu zásuvek je velmi důležitá je i resetovatelná tepelná ochrana prodlužovacího bubnu, chránící před poškozením v případě přetížení.

Narex nabízí prodlužovací kabely na bubnu ve dvou provedeních, 25 m a 50 m. U obou variant je vodič H05RR-F 3G 1,5 mm² na napětí 230 V~. Hmotnost PBN 25 je 4,5 kg a PBN 50 9,5 kg. Doporučené prodejní ceny kabelu PBN 25 je 1 515 Kč s DPH a kabelu PBN 50 2 420 Kč s DPH Ceny jsou doporučené, u jednotlivých prodejců se mohou lišit.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.narex.cz.

Komerční prezentace

Prodlužovací kabely na bubnu