Společenské hry: Neodmyslitelná součást rodinné zábavy na horách

Když se blíží doba dovolené a rozhodnete se vydat na hory se svou rodinou, není nic lepšího než vzít s sebou společenské hry. Společné hraní her na horské chatě nejen posiluje rodinné vztahy, ale nabízí rovněž aktivní odpočinek i nenásilné vzdělávání pro děti.


Nejoblíbenější hry pro různé počty lidí a věkové skupiny

Jedna z výhod společenských her je, že existuje obrovská škála her vhodných pro různé počty hráčů a věkové skupiny. Jestliže máte na horách malé děti, určitě byste si měli zahrát hru jako Dobble. Tato postřehová hra nezná věkové hranice. Je vtipná a zábavná, baví děti i dospělé.

Pro starší děti a dospělé je skvělou volbou hra Kaskádie. V této hře se vydáte na pacifický severozápad a budete skládat úchvatné ekosystémy a osídlovat je zvířaty. Hra má jak režim pro dospělé, tak rodinný režim. Díky němu jsou hru schopné hrát již šestileté děti, někdy i mladší.

Pro milovníky kávy a kavárenského prostředí doporučujeme novou hru Moje kavárnička. Tato hra vás přenese do rolí baristů v kavárně, kde budete připravovat kávu, obsluhovat zákazníky a rozvíjet svůj podnik. Je to skvělá volba pro rodiny, které rády tráví čas u stolu.

Pokud jste na horách s partou přátel s dětmi a hledáte více akční hru, nezapomeňte na Karak. Tato hra je plná dobrodružství, soubojů a tajemství. Vtáhne do světa fantasy. Určitě si ji užijete v kruhu přátel na horské chatě.

Společenské hry na Bambule.cz

Pokud hledáte společenské hry na hory, můžete se podívat na webovou stránku Bambule.cz. Tato online prodejna tradiční sítě obchodů s hračkami nabízí široký výběr her pro všechny věkové kategorie a počty hráčů. Najdete zde nejen výše zmíněné hry, ale i mnoho dalších zajímavých titulů. Společenské a deskové hry jsou skvělým doplňkem dovolené na horách. Nabízejí zábavu pro celou rodinu a umožňují strávit společný čas kvalitně a aktivně.

 

 

Komerční prezentace

Společenské hry: Neodmyslitelná součást rodinné zábavy na horách