PERGOLA DŘEVĚNÁ S.R.O. — VÝROBA A MONTÁŽ DŘEVĚNÝCH ALTÁNŮ, PERGOL A PŘÍSTŘEŠKŮ

Rubrika: Market

Pergoly, altány a přístřešky z dřevěného masivu jsou symbolem pohody a relaxace na letní zahradě. Všechny výrobky jsou vytvořeny dle přání a požadavků zákazníka.

Výsledný kus vychází z našich dlouholetých zkušeností. Je vyroben na míru.

Stavbu si můžete smontovat i sami. Dodáme vám připravený materiál, spojovací prvky a detailní návod, takže sestavení je snadnou záležitostí.

Na altány, přístřešky a pergoly používáme šindel v různých barevných variantách. Krytina se vyznačuje velkou lehkostí, odolností a dlouhou životností.

Všechny výrobky jsou placeny až při dovozu.

Čas dodání je od pondělí až do neděle, a to včetně svátků. To vám umožníí pohodlné a bezproblémové převzetí.

Profesionální montáž provádíme po celé republice za cenu uvedenou na webových stránkách.

Konstrukce naší společnosti jsou vždy z kvalitního dřeva jehličnatých dřevin. Jsou chráněné vysokotlakou impregnaci proti destruktivnímu působení hub i hmyzu. Impregnace probíhá ve vlastním autoklávu za použití ekologicky šetrné látky bez chrómu TANALITH®E.

Z široké nabídky si můžete vybrat pergoly na zahradu i pergoly ke zdi domu, stavebnice, dřevěné pergoly se střechou nebo dle velikosti. Pergola 3 x 3m, pergola 3 x 4, 4 x 4, dřevěný altán 3 x 3m, 4 x 4, zahradní altán 3 x 4m, 3 x 6m, 4 x 4, a také dřevěné mříže do pergol. U těchto produktů je možná vlastní montáž, lakování i pokrytí.

Každá souprava obsahuje všechny spojovací součásti nutné pro stavbu. Naše portfolio zahrnuje více než tucet typů zahradních altánů, ze kterých si vyberou I velmi nároční zákazníci. Nabízíme možnost úprav a přizpůsobení speciálním požadavkům.

www.pergola-drevena.cz
info@pergola-drevena.cz
+420 774 143 182

Komerční prezentace

PERGOLA DŘEVĚNÁ S.R.O. — VÝROBA A MONTÁŽ DŘEVĚNÝCH ALTÁNŮ, PERGOL A PŘÍSTŘEŠKŮ

Zajímavé