Poznejte super odstraňovač vodního kamene a zatočte se špínou!

Rubrika: Market

Opravdu efektivně odstranit vodní kámen a nepoškodit u toho daný povrch není vůbec nic jednoduchého. O problém jde hlavně v lokalitách s tvrdou vodou. Zde stačí pár dnů a můžete čistit znovu. Efektivním řešením přitom může být správně zvolený přípravek na čištění. Jedním takovým je super odstraňovač vodního kamene, který je založen na aktivním působení čistících látek. V čem je jiný v porovnání s jinými čisticími prostředky a proč ho využijete v rámci celé domácnosti i venkovních prostor? To vše se dozvíte v tomto článku.


V čem je super odstraňovač jiný v porovnání s dalšími přípravky?

Určitě jste už někdy zkoušeli běžný odstraňovač vodního kamene. Tyto přípravky jsou často založené na poměrně silné chemii, aby byly dostatečně účinné. Tím pádem bývají vhodné pouze pro ošetření některých povrchů. Při nevhodném použití může dokonce dojít k poškození daného materiálu.

Aby byla cena nižší, obsahují také menší koncentraci účinných aktivních látek. Jenže takového přípravku spotřebujete zbytečně hodně a bez valného účinku. Z těchto nedostatků běžných odstraňovačů vodního kamene vychází nový přípravek založený na aktivním působení čisticích látek. Ten si hravě poradí se zašlými minerálními a vápenatými usazeniny na nejrůznějších površích.

Využití pro očištění většiny povrchů v domácnosti

Ptáte se, jaké povrchy dokáže očistit odstraňovač vodního kamene bez poškození? Téměř všechny! Je vhodný pro použití na keramiku, nerezové materiály, chrom, hliník i sklo.

Odstraňovač vodního kamene se hodí pro použití v koupelně na čištění obkladů, vodovodních baterií, skleněných ploch ve sprchovém koutu a podobně. S jeho pomocí perfektně vyčistíte toaletu a okolní povrchy. Kromě přímého použití v domácnosti ale výborně poslouží i na dalších místech.

Díky vhodnosti pro mnoho materiálu zafunguje dobře při odstraňování nečistot z cihel, keramických obkladů a nejrůznějších kamenných povrchů. Poradí si také s nerezem a hliníkem a to vše bez poškození.

A co víc, super odstraňovač vodního kamene je šetrný i ke gumovému těsnění, které bývá běžnými přípravky často značně poškozováno.

Šetrné a přesto účinné

Tento super odstraňovač vodního kamene byl vyvinut pro profesionální použití. Není se tak čemu divit, že je opravdu účinný. Díky vysoké koncentraci aktivně působících čisticích látek dokáže odstranit vodní kámen opravdu do hloubky. Výsledkem je obnovený lesk a vzhled předtím zašlých materiálů. Zmizí typické zašednutí a objeví se ztracená sytá barva a třpyt. A to všechno s maximální šetrností.

Šetrnost je podpořena aktivními čisticími látkami, kdy není nutné drhnutí daného povrchu. Právě mechanické čištění totiž bývá zdrojem jemných škrábanců, které se v průběhu času hromadí a zbytečně poškozují čištěný povrch. Aktivní rozpouštěcí látky za pár minut vyřeší problém s vodním kamenem a to bez velkého úsilí z vaší strany.

Kombinací s nano ochranou materiálu se zbavíte problémů s vodním kamenem

Vyčištění povrchu odstraňovačem vodního kamene představuje ideální výchozí pozici pro další ošetření. Aby bylo následné čištění ještě o poznání jednodušší a vodní kámen se usazoval pomaleji, hodí se ošetřit daný povrch nano ochranou. Ta zabrání mimo jiné také ulpívání špíny a vzniku plísní. V rámci další údržby bude stačit jemně otřít vlhkým hadříkem, případně zapojit trochu odstraňovače vodního kamene. Tato strategie je obzvlášť vhodná všude tam, kde máte k dispozici tvrdou vodu, a minerální usazeniny jsou na denním pořádku.

Podívejte se na odstraňovač vodního kamene a další účinné produkty pro domácnost, ošetření stavebních materiálů či impregnaci.

 

 

Komerční prezentace

Poznejte super odstraňovač vodního kamene a zatočte se špínou!

Zajímavé