Trendy letošních Vánoc

Rubrika: Market

Vánoce už pomalu klepou na dveře a přípravy na ně jsou v plném proudu. Města i domácnosti začínají se sváteční výzdobou, v obchodních centrech hrají koledy a ženy oprašují recepty na vánoční cukroví.

Někomu se může zdát, že na pořízení vánočních dekorací je ještě brzy, ale opak je pravdou. Právě období před začátkem adventu je tím nejlepším časem, kdy začít přemýšlet o dárcích a o způsobu nazdobení domova. Na trhu je velký výběr různých produktů s různými cenami a jde o to vybírat co nejchytřeji.

Češi vánoční tradice milují. Skoro každý touží po nazdobené domácnosti. Vločky, hvězdičky, lucerny, závěsné koule, plyšáci a spousta světýlek k té pravé sváteční atmosféře bezpochyby patří. Už dávno nestrojíme jen stromeček, ale i dveře, okna, poličky nebo pořizujeme vánoční plyšáky, které potěší nejen ty nejmenší členy rodiny. Vánoce nastávají jednou za rok a ozdobami není třeba šetřit.

V nabídce najdete vánoční dekorace v různých stylech. Trendem letošních Vánoc jsou tradiční staročeské slaměné ozdoby a dekorace z přírodních materiálů i moderní ozdoby v elegantní bílé barvě.

„Žhavým trendem letošního roku je dekorativní LED osvětlení. V rámci této kategorie jsme rozšířili vánoční sortiment o nejrůznější stromky, figurky, postavičky, domečky apod. Samozřejmostí je pestrá nabídka LED řetězů určených jak do interiéru, tak do exteriéru, v letošním roce rozšířené o možnost ovládání pomocí mobilní aplikace. Oblíbené jsou i dekorace na baterie, které nepotřebují zapojení do elektrické sítě,“ vysvětluje produktová specialistka Mountfieldu Hana Sůrová.

Venkovní světelné LED figurky vytvoří v okolí vašeho domu skutečně magickou vánoční atmosféru.

Důležitou součástí Vánoc jsou adventní věnce, svícny a lucerny, ty nám dělají parádu celoročně, ale během vánočních svátků mají daleko podstatnější roli. Svíčka zapálená při štědrovečerní večeři je naprostou samozřejmostí. Večerní atmosféra se pak stane hřejivější, útulnější a romantičtější. Krásná lucerna v kombinaci s hořící svíčkou pohladí po duši.

Milovníky tradice potěší klasické dřevěné lucerny i ručně malované skleněné ozdoby na stromeček od českých řemeslníků.

Vánoce a pohádky, to jsou spojené nádoby, a proto by tak měla působit i výzdoba. Zejména v domácnosti, kterou obývají děti. Pohádkové atmosféry dosáhnete snadno, třeba pořízením roztomilých látkových sobů, jelenů, plyšových sněhuláků nebo vánočních skřítků, kteří přinesou do každého domova tu pravou vánoční atmosféru a pohodu.

Plyšové postavičky promění váš byt ve vánoční pohádku.

Radost ze zdobení stromečku vám ještě znásobí nádherné české skleněné vánoční ozdoby, které jsou foukané a ručně malované českými řemeslníky. Takové ozdoby pak zavěšujeme s úctou a zatajeným dechem. A je dobré užívat si zdobení stromku s těmi nejbližšími. Chvíle strávené s nimi jsou na Vánocích tím nejkrásnějším.
Na trhu v současné době najdete nepřeberné množství různých ozdob. „V Mountfieldu nabízíme svým zákazníkům velmi širokou nabídku s více než 700 druhy dekorací, za opravdu nízké ceny. Např. ozdoby v různých stylech, od tradičních slaměných, přes severské až po moderní. Ozdoby i ostatní vánoční dekorace si navíc můžete prohlédnout a objednat na našem e-shopu z tepla svého domova,“ doplňuje Jakub Nováček.

Více o cenách a produktech na www.mountfield.cz

Komerční prezentace

Trendy letošních Vánoc

Zajímavé