Stavíme si chatu

Rubrika: Market

Stavba vlastní chaty si žádá šikovné ruce a dobré dodavatele materiálu. Sháněním stavebnin po obchodech ale strávíte mládí. Přečtěte si, jak na to vyzrát.

Začněte plánem, jak by měla výsledná stavba vypadat. Inspiraci hledejte v časopisech o bydlení i na internetu. Technické záležitosti jako základy a nosná konstrukce byste měli řešit v součinnosti s odborníkem. Na konzultaci jsou tu architekti a projektanti. Pomohou vám kvalitní chatu snů naplánovat. Zkuste tyto odborníky poptat na Poptávej.cz.

Jak sehnat materiál

Materiál můžete shánět po jednotlivých kamenných obchodech, nebo prostřednictvím internetu. Nemusíte ale objednávat každý typ na jiném e-shopu. Dokonce ani pročítat ceníky. Jednoduše sepište, které materiály potřebujete a v jakém množství. Vše zapište do poptávkového formuláře. Uveďte sem také lokalitu. Můžete přidat i fotografie. Dodavatelé z okolí budoucí chaty zašlou do vašeho emailu cenové nabídky, ze kterých už si vyberete tu nejlepší.

Řemeslníci na dosah

Nejen plánování projektu, ale pravděpodobně také některé práce přenecháte odborníkům. K tomu budete potřebovat kontakty na řemeslníky, nebo stavební firmy. Vyhledáváním telefonických kontaktů a zjišťováním časové dostupnosti stavebníků byste strávili hodiny. Proto oslovte zadáním poptávky také tyto odborníky z okolí a to prostřednictvím Poptávej.cz. Rozhodně díky nim urychlíte práci, kterou mohou vykonat například ve všední dny. A vy můžete navázat o víkendu. Nabídky, které obdržíte, jsou zcela zdarma a nezávazné. Tak proč to nezkusit?

Komerční prezentace

Uložit

Stavíme si chatu