Nejlepší nápady vznikají na poslední chvíli


Čas na přihlášení do soutěže recy věcí a výhru 50 000 Kč máte do 27. června

Letošní ročník soutěže Barevná hra recy věcí již brzy ukončí možnost přihlášení soutěžních výtvorů. Chopte se štětce a vdechněte nový život staré, nepotřebné věci! Fotografie postupu s popiskem můžete do soutěže zasílat do 27. června. Záleží na vás, jestli se do recy věci pustíme sami v kategorii pro jednotlivce, nebo s partou přátel či rodinou v kategorii pro týmy. V obou skupinách máte stále možnost vyhrát 50 000 Kč a další atraktivní ceny. Soutěžit však můžete i tak, že pomůžete značce Balakryl vybrat vítěze. Hlasováním od 6. července do 9. srpna na webu www.balakryl.cz/soutez se zařadíte do slosování o pět tabletů Samsung, sportovní bundy a dětské batohy.

Soutěž Barevná hra recy věcí, spuštěná 27. dubna, uvítá soutěžní příspěvky až do 27. června. Poté odborná porota vybere deset nejlepších výrobků v každé kategorii. Mezi těmito deseti pak zvolí pořadí a vítěze samotní fanoušci a návštěvníci stránky www.balakryl.cz/soutez. Za hlasování pro recy věc, která vás nejvíce osloví, navíc budete zařazeni do losování výherců pěti tabletů, sportovních bund a dětských batohů.

Barevná hra recy věcí je příležitostí ukázat kreativitu, nápaditost a šikovnost. V minulých letech byla soutěž velmi úspěšná a tvořiví nadšenci ji velmi vítali. Proto letos realizujeme již 3. ročník. Dělá nám velkou radost být každý rok součástí tolika hezkých projektů a se značkou ekologických barev, lazur a laků Balakryl inspirovat mnoho lidí k tvoření a recyklaci starých věcí. Letos nepřijdou zkrátka ani ti, kterým kutilství není blízké. Po výběru nejlepších realizací porotou spustíme ještě jednu doplňkovou soutěž pro hlasující, kteří se svým hlasem pro nejlepší výrobek zapojí do soutěže o tablety Samsung, sportovní bundy a batohy,“ říká Marketing Manager značky Martina Macková.

Češi jsou národ kutilů. Říká se o nás, že raději věci opravíme, než vyhodíme. Někteří z nás nejraději tráví svůj volný čas prací na zahradě nebo v dílně a traduje se, že máme zlaté ručičky. Přesně těmto kutilům, kreativním a manuálně zručným lidem navrhla značka Balakryl soutěž na míru a každý rok ji ještě vylepšuje.

Více informací k soutěži, podmínky účasti a kompletní pravidla naleznete na www.balakryl.cz/soutez.

Balakryl můžete také sledovat na Facebooku a YouTube

Pro inspiraci dva výrobky z loňského roku soutěže:

 

Komerční prezentace

Nejlepší nápady vznikají na poslední chvíli