Tipy pro jarní úklid

Úklid domácností je jednou z činností, která u většiny z nás nepatří zrovna mezi ty nejoblíbenější. Jarní úklid nám ale můžou zpříjemnit někteří úklidoví pomocníci.

 

S Windomaticem vyčistí bez protestů okna i muži

 

Čištění oken
Neoblíbené čištění oken usnadní Vileda Windomatic. Windomatic je čistič oken, který funguje jako ruční vysavač s gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticí tekutinou a stejným způsobem, jak jste byli doposud zvyklí. Pak ho vysušíte přístrojem Windomatic. Ten odsaje všechnu špinavou vodu do integrované vodní nádržky, kterou lze mýt v myčce na nádobí. Čistá a suchá budou nejen okna, bez jediné kapky bude také parapet a podlaha. Díky flexibilnímu krku, který zajišťuje ten správný úhel, snadno dosáhnete i do rohů a dolních záhybů oken. Speciální dvojitá gumová lišta navíc zajistí, že okna zůstanou bez jediné šmouhy.
Tento pomocník se dá použít i na okenní rámy, zrcadla a všechny hladké povrchy. Koupíte ho za cenu od 999 Kč.

 

S hadříkem Actifibre snadno setřeme všechny nečistoty

Unikátní hadřík
Vileda přichází i s unikátním hadříkem ACTIFIBRE. Jedná se o novou generaci mikrohadříků, které se díky mikrovláknům hodí na všechny povrchy bez rozdílu a jsou stejně savé jako klasické houbové hadříky. Rozlili jste kávu nebo kečup? Máte stůl od marmelády či medu? Hadřík z mikrovláken Actifibre to zvládne. Při úklidu nebudete potřebovat žádné chemické prostředky. Ani přípravek na čištění oken, ani na leštění nábytku ani žádné jiné. Stačí navlhčit a uklízet.
Hadřík je pratelný a velmi rychle schne. Nezanechává nevzhledné šmouhy, chloupky, nepoškrábe povrch. Čistí, saje a leští v jednom jen za pomoci vody. Mikrohadřík ACTIFIBRE koupíte za cenu od 44,90 Kč

 

 

Parní mop
Ruční parní čistič Kärcher pracuje pouze s vodou bez použití chemických látek. Pára o teplotě 100 °C je připravena za pár minut od zapnutí přístroje. Odstraní nejen běžné nečistoty, ale i vodní kámen, mastnotu a zlikviduje i zdraví škodlivé mikroby, pronikne i do těžko přístupných míst. Vyčistí jak spáry mezi dlaždičkami,  tak zanesený sprchový kout. Ke všem povrchům v domácnosti je ale šetrná. Přídavné nástavce umožní užívat přístroj na všechny typy a povrchy čištěných ploch včetně oken. S prodlužovací trubkou a podlahovou tryskou se parní čistič promění v praktický parní mop.
Díky kompaktnímu provedení je čistič skladný, uložit ho můžete do koupelnových či kuchyňských skříněk. Náleží k němu i taška na příslušenství. Parní čistič SC 1 Floor Kit koupíte za 2 690 Kč.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: VILEDA, KÄRCHER

Tipy pro jarní úklid