Perte kapslemi!

Po loňském představení, kdy se Persil Expert Duo-Caps staly držitelem ocenění „Novinka roku 2013“ v kategorii pracích prostředků v soutěži Volba spotřebitelů 2013, nyní přicházejí nové, ještě lepší varianty Persil Expert Duo-Caps.

Ty nejen odstraní nejodolnější skvrny, rozzáří barvy a zabrání jejich vyblednutí, ale zároveň díky inovovanému složení dodají prádlu dlouhotrvající svěžest.
Všichni se shodneme na tom, že na právě vypraném prádle máme nejraději jeho svěžest a nádhernou vůni, která nejen aktivuje naše smysly a může změnit naši náladu, ale dokonce dokáže i oživit vzpomínky či emoce. Proto nyní přicházejí nové Persil Expert Duo-Caps s vylepšeným složením o extra dlouhotrvající svěžest.

 

 

 

 

Duo-Caps s trojitou silou
Předdávkované dvoukomorové kapsle od značky Persil nabízí moderní řešení praní. Jedna z komor Persil Expert Duo-Caps obsahuje posilovač zářivých a jasných barev, který dodá prádlu dokonalou čistotu. Součástí druhé je tekutý odstraňovač skvrn s povrchově aktivními látkami pro odstranění i těch nejodolnějších skvrn. Navíc inovované složení pro extra svěžest dodá prádlu nádherný pocit svěžesti, nyní s ještě déle trvajícím účinkem!

Persil Expert Duo-Caps obsahují oproti jiným pracím gelům dvojnásobně koncentrované složení a jejich použití již nemůže být snazší. Stačí jednoduše vložit jeden kus Persil Expert Duo-Caps přímo do bubnu pračky ještě před přidáním prádla. Po kontaktu s vodou se Persil Expert Duo-Caps ihned rozpustí a uvolní tak 100 % prací síly přímo do vláken prádla, aniž by přitom zanechala zbytky obalu.

 

Persil Expert Duo-Caps s dlouhotrvající svěžestí jsou k dispozici ve variantě:

  • na bílé a stálobarevné prádlo – Persil Expert Duo-Caps
  • na barevné prádlo – Persil Expert Color Duo-Caps
  • NOVINKA na barevné prádlo se svěžestí Silanu – Persil Expert Color Duo-Caps Freshness by Silan

Novinka Persil Expert Color Duo-Caps Freshness by Silan s sebou navíc přináší svěžest Silanu. Díky novému složení a dlouhodobé svěžesti si nyní můžete užívat ovocné tóny Silanu s dřevitým a jantarovým základem ještě déle.

Gelové kapsle Persil Expert Duo-Caps jsou k dispozici na českém trhu od září 2013 v těchto velikostech balení s doporučenými maloobchodními cenami: 179,90 Kč (15 ks), 339 Kč (32 ks), 399 Kč (40 ks), 449 Kč (48 ks), 499 Kč (56 ks) a 569,90 Kč (64 ks).

TEXT: REDAKCE
FOTO: HENKEL

Perte kapslemi!