Dřevěná podlaha bez skvrn

Pořídit si dřevěnou podlahu je finančně náročnější. Proto je dobré o podlahu pečovat a chránit ji. Stačí totiž rozbít vázu s květinami, vylít lahev s vodou nebo rozlít sklenku vína a je po kráse. Mapy, která na podlaze vznikne, se pak těžko zbavíte.

 

 

Současné moderní dřevěné podlahy jsou ošetřeny tak, aby malým nehodám, kdy se na ně rozlije tekutina, odolaly. Ovšem postupem času je potřeba krásu dřeva obnovovat a pečovat o ně.

ALEX Protection Extra pečuje o dřevěnou podlahu s láskou. Díky speciálnímu složení ji zbaví nečistot a navíc ji udržuje přirozeně vyživenou a lesklou. Je obohacen o lanolin, látku, která vyživuje dřevo a chrání je před opotřebením. Lanolin je přírodní látka podobná vosku, často se využívá v lékařství a kosmetice, kde blahodárně působí na jemnost pokožky. V přírodě se vyskytuje například v rounu ovcí, které chrání před vlhkostí. ALEX Protection Extra využívá lanolin pro péči a ochranu podlahy. Obnovuje vlastnosti, které dřevo postupně opotřebením ztrácí. Oživuje jeho přirozenou barvu, předchází vysychání podlahy a chrání ji před rozesycháním a vznikem spár. Díky těmto vlastnostem pomáhá zastavit stárnutí podlahy.

Aby vaše podlaha zůstala bez poskvrnky a vy jste úzkostlivě nemuseli hlídat své děti, aby na ní něco nerozlily, obohatil ALEX Protection Extra své složení o funkční silikony, které společně s lanolinem chrání dřevo proti vlhkosti a vytváří tak voděodolný efekt.

 

 

Vychutnejte si společné chvilky nad sklenkou vína bez obavy, abyste náhodou sklenku nerozlili a nepoškodili tak podlahu. ALEX Protection Extra podlahu vyčistí, vyživí a navíc ochrání. Zapomeňte na skvrny na vaší dřevěné podlaze.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV A PAVEL VESELÝ

Dřevěná podlaha bez skvrn