U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

ŠKRABKY BAHCO

Kategorie: Dílna | Autor:

Většina z nás se běžně setkává s problémem, jak odstranit či vylepšit zastaralý poškozený lak či nátěr. Odstraňování starých nátěrů je vždy namáhavá a nepříjemná činnost. Zvlášť, když nemáte po ruce ten správný nástroj. Řešíme to různými způsoby, obvykle sáhneme po tom, co máme právě po ruce. Ke slovu tak přicházejí špachtle, nože, planžety, benzínové lampy či chemické přípravky.

Firma Bahco má pro tyto účely vyvinuty různé typy škrabek, které potíže s nátěry řeší. Můžeme proto nabídnout škrabku pro použití na všech druzích ploch a nebo škrabku pro přesné práce jako např. odstraňování nátěrů z okenních rámů a různých tvarově uzpůsobených materiálů.

Nedílnou součástí vyhlášených Bahco škrabek jsou břity. Námi dodávané břity jsou vyrobeny ze slinutého karbidu a mají tu vlastnost, že zůstávají ostré a funkční až 50krát déle než běžné ocelové břity. Navíc umožňují seškrábání barvy nejenom z dřevěných, ale i kovových a betonových podkladů. V nabídce jsou kromě rovného ostří i tvarovaná ostří a to trojúhelníkové na škvíry, hruškovité na různé drážky, kulaté na profilované tvary a s tvarem kapky na spáry. S takovýmto širokým sortimentem si může uživatel dovolit očistit naprostou většinu různých objektů.

Všechny škrabky BAHCO mají dvousložkovou ergonomicky tvarovanou rukojeť, jejíž tvar umožňuje při použití velmi pohodlný úchop.

Škrabky BAHCO můžete zakoupit ve všech dobrých železářstvích.

Kategorie| 1,PR článek

Popisy k obrázkům

ŠKRABKY BAHCO