Jak se ve vedru osvěžit během chvilky…

Rubrika: Market

Letní počasí se už projevuje v plné síle, avšak celé dusné léto je ještě jen před námi. Jak si úplně jednoduše můžeme svoji zahradu vybavit osvěžujícími „vodními atrakcemi“ tak, abychom spolu s našimi nejbližšími čelili spalujícímu slunci a dotěrným tropickým teplotám? A abychom se nejen zbavili únavy z vedra, ale abychom si i užili vodní „skotačení“ s dětmi či krásné romantické chvíle ve dvou? Protože ne každý si může dovolit koupání na své zahradě v přepychovém, do země zapuštěném bazénu, přinášíme několik tipů na skvělé osvěžení za „pár kaček“.

Bazény, které zvládnete zprovoznit velmi rychle

Nejsnazší cestu ke koupání v bazénu představují nadzemní samonosné bazény nafukovací či rámové. Jejich ceny začínají na pouhých 1 250 Kč (v případě nafukovacího bazénu o průměru 3,05 metru a hloubce 0,76 metru).

Rámový bazén Swing Frame Ratan s elegantním designem ratanu. Foto: Mountfield

Z řady typů a rozměrů těchto bazénů si vyberete ten, který je pro Vás a Vaši zahradu nejlepší. Velkou výhodou těchto bazénů je to, že si můžete dopřát vodní radovánky ihned, jak si bazén pořídíte. Jejich instalace je totiž snadná, zvládne ji každý, nepotřebujete ke zprovoznění bazénu vůbec žádné nářadí. Nafukovací bazény prostě jen nafouknete, napustíte vodou … a hned se koupete. Rámové bazény sestavíte pomocí rychlospojek, napustíte vodou … a také můžete okamžitě do vody.

Další, výbornou alternativou jsou nadzemní bazény z hlubokotažného ocelového plechu. Jejich instalaci je možné zvládnout během jediného dne. Jde o bazény s pevnou robustní konstrukcí a vnitřní folií.

Bazény Azuro Vario z hlubokotažného ocelového plechu se hodí do každé zahrady. Foto: Mountfield

Jejich výhodou je (kromě dlouhé životnosti) mimo jiné to, že je můžete částečně, nebo úplně zapustit do země. Dají se také zapustit do svahu. Na trhu jsou v různých objemech, velikostech a v kruhovém či oválném provedení. Cenově jsou skutečně velmi dostupné – těleso bazénu z hlubokotažného ocelového plechu o průměru 3,6 metru a hloubce 1,07 metru je k dostání za 5 790 korun. Finální podobu bazénu si můžete dotvořit podle svého – i například díky výběru takové vnitřní fólie, jejíž design se vám nejvíce líbí.

Jednoduché, ekologické a oblíbené řešení: solární sprcha

Solární sprchy se staly v Česku v posledních letech doslova hitem. Představují totiž praktické, ekologické a nikterak finančně náročné řešení, jak se bezvadně a příjemně osvěžit v horkých jarních a letních dnech.

Díky čistým liniím a hezkému designu ladí solární sprcha Standard s jakýmkoliv typem zahrad. Foto: Mountfield

Tělo sprchy je vlastně zásobník, ve kterém se voda ohřívá sluncem – tedy zadarmo. Na českém trhu jsou i solární sprchy s tak nádherným a moderním designem, že se stanou klenotem každé zahrady.

Relaxace v nafukovací vířivce

Povznášející bublinková lázeň v nafukovací vířivce namasíruje a zároveň příjemně uvolní – proto si získává stále více příznivců všech generací. Nafukovací vířivku (můžete ji nyní mít za cenu nižší než 14 000 Kč) lze umístit na zahradu nebo třeba pod pergolu.

Nafukovací vířivka PureSpa DeLuxe HWS 800 osvěží ve vedrech, odstraní stresové napětí a umožní vychutnat si rozkošné chvíle intimity v klidu vlastní zahrady. Foto: Mountfield

Nafukovací vířivky slouží ke komplexní regeneraci těla i duše. Jejich integrovaný výkonný ohřev vám umožní upravovat si teplotu vody podle vašich přání, a to až do teploty 40 stupňů Celsia.

Více na www.mountfield.cz

Komerční prezentace

Jak se ve vedru osvěžit během chvilky…