Pro šťavnatější maso

Značka Char-Broil je číslo 1 v prodeji grilů v USA a patří mezi nejstarší výrobce BBQ grilů. Tyto grily se vyznačují pevnou konstrukcí, precizním zpracování a vysokou funkčností. Společnost Char-Broil je rovněž známa inovativním přístupem k novým technologiím, jako je například TRU Infrared systém, jenž spojuje výhody grilování na dřevěném uhlí s výhodami grilování na plynu.

 

 

Systém zajišťuje rovnoměrný ohřev po celé grilovací ploše, maso je díky tomu podle výrobce šťavnatější. Zároveň také zabraňuje vzplanutí při odkapávání tuku z masa a maso tak nemáte vůbec spálené.

 

 

 

 

 

Plynový gril Imperial (prodává Mountfield)  je robustní zahradní plynový gril, který má čelní panel, poklop a boční části grilu z nerezové oceli. Má rošty z litiny potažené porcelánovou vrstvou, tři hořáky (každý s vlastním teploměrem) + boční hořák. Je vybaven technologií TRU-Infrared systém, elektronickým zapalováním, ovládáním výkonu pro každý hořák samostatně. Bezproblémovou manipulaci zajišťují čtyři kolečka s brzdným systémem.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: MOUNTFIELD

Pro šťavnatější maso