Pro odvedení kvalitní práce, je potřeba kvalitní nářadí

Rubrika: Market

Tuzemský výrobce elektronářadí s více než 75letou tradicí startuje na jaře akční nabídku, složenou z deseti bestsellerů v oblasti univerzálního nářadí, které by nemělo chybět v žádné dílně řemeslníka či pečlivého domácího kutila. Léta neměnné modely jsou pověstné svou robustní konstrukcí, silným motorem a dlouhou životností. Kvalitní české nářadí nyní útočí na německé a asijské konkurenty atraktivními cenami. Jedná se o historicky nejnižší ceny vybraných modelů.

Ruční kotoučová pila EPK 16 D v systaineru T-Loc

Jedním z dlouhodobě nejoblíbenějších strojů značky Narex je kompaktní kotoučová pila EPK 16 D. Známý „mafl“, je nástrojem dnes velmi rozšířeným a nechybí ve výbavě většiny profesionálních řemeslníků i kutilů. Kotoučová pila NAREX již po desetiletí zaujímá přední místa v prodeji a oblíbenosti u zákazníků všech věkových skupin. Konstrukčně se jedná o poměrně jednoduchý stroj. Klíčem k vynikajícím užitným vlastnostem a dlouhodobé životnosti je kvalita zpracování, chytré konstrukční detaily, kvalitní ložiska, vysoký výkon, masivní hliníková základna a ergonomická rukojeť.

Kotoučová pila EPK 16 D je vhodná pro příčné a podélné řezy v masivním dřevu, deskových materiálech, umělých hmotách a hliníkových profilech či sádrokartonu. Silný 1100W motor umožňuje udržet požadované otáčky i při velkém zatížení stroje a stabilní vodicí deska z hliníkové slitiny zajistí přesné dosednutí pily na řezaný materiál o maximální tloušťce 55 mm. Pro řezání pod úhlem, je možné pilu naklopit až do úhlu 45°s prořezem až 38 mm. Přesných dlouhých řezů a přířezů docílíme použitím paralelního vodítka nebo vodicí hliníkové lišty. Pracovním nástrojem je pilový kotouč s průměrem 160 mm, jeho tloušťka, počet zubů a průměr středového upínacího otvoru, jsou uvedeny v návodu k obsluze pily i přímo na kotouči. Zvolit odpovídající kotouč pro daný druh materiálu, je důležité pro usnadnění práce i funkčnost stroje a kotouče. Pro zlepšení pracovního prostředí zvláště v uzavřených prostorách lze odsávat prach a piliny vyhazovacím otvorem v horním krytu kotouče.
Nyní je možné jej zakoupit naposledy v systaineru T-Loc s výraznou slevou za
3 990 Kč s DPH. Ceny jsou doporučené, u jednotlivých prodejců se mohou lišit.

Tak jako nářadí samotné je neméně důležité i správné příslušenství. Narex doporučuje ke každému z nabízených bestsellerů i spotřební příslušenství. Kompletní nabídku naleznete na www.narex.cz/akce nebo u smluvních prodejců.

Komerční prezentace

Pro odvedení kvalitní práce, je potřeba kvalitní nářadí

Zajímavé