Wrapáček udrží chleba čerstvý i na chalupě

Rubrika: Market

Funkční pytlík na pečivo Wrap Up je vybavený speciální vnitřní textilií s nánosováním s protiplísňovou úpravou. Tato membrána propouští vzduch, takže pečivo se nezapařuje jako v igelitu, ale zpomaluje osychání, proto chleba vydrží déle čerstvý. Tím se funkční pytlík liší od utěrky nebo běžných bavlněných či lněných obalů, ve kterých pečivo také dýchá, ale velmi rychle okorá a tvrdne. Vnitřní textilie funguje i zvenku a omezuje pronikání vlhkosti z venkovního prostředí k pečivu a chrání ho tak před navlhnutím, stejně jako před různými pachy a před nálety hmyzu. Proto je wrapáček výborný nejen do kuchyně, ale i na terasu, na chalupu a na cestování. Je pevný, lehoučký a vždycky zabere málo místa.

Co umí funkční pytlík na pečivo Wrap Up?

  • Udržet pečivo opravdu déle čerstvé
  • Nahradit jednorázové sáčky
  • Ochránit pečivo před vlhkostí zvenku
  • Vypadat krásně a elegantně
  • Vystačit se snadnou údržbou

 

Elegantní doplněk nejen do kuchyně

Pytlík wrapáček je tak kompromisem mezi utěrkou a igelitovým sáčkem a v kuchyni už pro něj nepotřebujete chlebníky. Naopak stane se hezkým doplňkem vaší kuchyně. Vnější část pytlíku je bavlněná a můžete si vybrat z mnoha vzorů – od tradičních puntíků přes levandulové a modré vzory až po moderní hořčicové nebo přírodní režný vzhled. Wrapáčka můžete vzít s pečivem i na terasu při grilování či na chatu a chalupu nebo s vámi pojede na dovolenou, kde si na kvalitním českém chlebu pochutnáte několik dnů, v horku u moře i za deště pod stanem.

A vyrazit s ním můžete i na nákupy, v pekařství si do něho koupíte pečivo bez sáčku a budete úplně bezobalově trendy.

Snadná údržba

Wrapáčci jsou na údržbu jednodušší než běžné pytlíky. Vnitřní textilie je hladká, dá se lehce vytřepat od drobků, utřít od mouky čistým hadříkem nebo ubrouskem a není důvod k praní. Když se zašpiní bavlněná část, můžou se prát v pračce bez aviváže, ale stačí i přemáchnout v ruce.

Český výrobek

Funkční pytlíky Wrap Up jsou českým výrobkem s atestem SZÚ, užitný vzor vymyslely dvě sestry ve Frýdlantu nad Ostravicí a šijí je šikovné švadlenky i chráněné dílny na Moravě. Kromě funkčních pytlíků také vyrábí textilní ošatky na pečivo pro stolování a doplňky do kuchyně, například chňapky ve stejných vzorech, podložky a prostírání, aby se daly vytvořit krásně sladěné kolekce.

Komerční prezentace

Wrapáček udrží chleba čerstvý i na chalupě