U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

PŘIROZENÁ KRÁSA DŘEVA – TO JE DÝHA!

Kategorie: Střecha a podkroví – speciál | Autor:

Kvalitu a ryzí přírodu do našich interiérů jednoznačně přináší dýha, která je díky svému přirozenému vzhledu, originální textuře a pestré škále dekorů nadčasovým přírodním materiálem, který osvěží a zdokonalí každý interiér. Nejinak je tomu v případě volby dýhovaných dveří a zárubní, jež v sortimentu SAPELI hrají prim.

PROČ ZVOLIT u dveří a zárubní SAPELI DÝHU?

* Dýha je tradiční přírodní materiál – Dýhované dveře a zárubně nacházejí široké uplatnění v moderních i klasicky koncipovaných interiérech, kde představují výhodnější alternativu dveří a zárubní vyrobených z masivu. Proč? Dýha je stejně jako masiv přírodní materiál, avšak její spotřeba je menší, a tím výroba ekologičtější. Dýha se vyznačuje vysokou kvalitou spočívající ve tvarové stálosti, takže snadno odolá jak vlhkosti, tak i teplotním výkyvům. V praxi to znamená, že se dveře „nekroutí“ a stále bez problémů plní svoje základní funkce. Dýha disponuje daleko většími designovými možnostmi spočívajícími v různém skládání dýh a využívání podstatně širšího záběru dekorů dřevin včetně exotických, což masiv prostě nenabízí. K jejím přednostem patří v neposlední řadě také kompaktní textura a přírodní barevnost. A to nejlepší nakonec – cena. Za všechny tyto výhody, tj. tvarovou stabilitu, dostupnost a výběr dekorů dřevin, designové možnosti, přírodní barevnost a navazující texturu, zaplatíte podstatně méně než za masiv.

* Nejširší výběr dýhovaných dveří na českém trhu – Dýha je materiál připravovaný ze stromů a vzhledem k druhové početnosti flóry je surovinou, která je designově téměř nevyčerpatelná a stále inspirující. V podstatě jako příroda sama. Aktuálně si mohou zákazníci u SAPELI vybrat z 24 dýhovaných dekorů včetně exotických, což je počet, který nemá na českém trhu obdoby. Dýhované dveře SAPELI mohou zákazníci volit v mnoha modelech plných, prosklených a celoprosklených dveří.

* Kvalitní dveřní konstrukce – Konstrukce našich dýhovaných dveří a zárubní se vyznačuje špičkovou úrovní zpracování, jehož dosahujeme díky nejmodernějším výrobním postupům a technologiím. Všechny naše dýhované dveře mají masivní rám se zpevňujícími výztužnými vlysy a pevným vnitřním jádrem z DTD desky, které zajišťuje adekvátní odolnost dveřního křídla při nárazu a proti proražení.

* Ryze 100% přírodní materiál – S dýhou si přinesete do svého interiéru moderní, nadčasový a nefalšovaný kus přírody. Přirozené vlastnosti přírodního materiálu osloví každého, kdo ve svém interiéru požaduje harmonii a dokonalý soulad.

* Dokonalost v detailu – Originální linie dveřních vláken prostupující ve vzájemném souladu celkovou texturou dýhovaného materiálu. Detail, který dosud žádná technologie nedokázala překonat. Přírodní materiál je nezaměnitelný!

* Dýha je originální – Stejně jako nenajdete v přírodě dva totožné stromy, tak i sama dýha představuje originalitu a nezaměnitelnost.

* Dokonalý design – V interiéru dokáže dýha divy! Bohatá nabídka dýhovaných dekorů umožňuje mnoho designových kombinací a možností, které interiér jednoduše vyzdvihnou. Využijte vzájemně vhodných kombinací rozdílných barevností dýh a slaďte si svůj interiér k originální dokonalosti.

Bližší informace naleznete na www.sapeli.cz

Kategorie| 1,PR článek

Popisy k obrázkům

dveře Tenga – dýha polární ořech

PŘIROZENÁ KRÁSA DŘEVA – TO JE DÝHA!