U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Milí čtenáři,

Kategorie: Dopisy | Autor:

PIŠTE, MAILUJTE, FOŤTE!

Na této stránce uveřejňujeme vaše názory, nápady a tipy a také vaše obrázky. Abyste to neměli tak jednoduché, omezíme vaši fototvorbu tématickým okruhem, který vyhlásíme pro dva nejbližší následující měsíce. Nejhezčí a nejzajímavější dopisy a obrázky uveřejníme a jejich autorům pošleme dárek. Obrázky, prosím, posílejte s koncovkou jpg, jpeg, tiff, (případně formáty raw).

Nezapomeňte uvést svoji adresu, abychom vám dárek mohli poslat! V případě uveřejnění dopisů si redakce vyhrazuje právo vaše texty krátit.

Téma pro č. 10: (posílejte do 13. 9. 2010) Jak to u nás kvete Téma pro č. 11: (posílejte do 11. 10. 2010) Co jsme si nasušili…

Chatař chalupář, Táborská 5, 140 00 Praha 4 e-mail: chatar.chalupar@provolnycas.cz šéfredaktorka: martina.lzicarova@provolnycas.cz Chcete-li mailovat i ostatním členům redakce, e-mailová adresa zní: jmeno.prijmeni@provolnycas.cz

ČISTICÍ PŘÍPRAVKY ZA DOPIS Autorům uveřejněných dopisů zasíláme jako dárek čisticí přípravky značky WC NET: Energy aktivní prášek na čištění WC a aktivátor septiků.

Milí čtenáři,