U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Krbová kamna v retro stylu

Kategorie: Tržiště | Autor:

Vdnešní uspěchané době se v myšlenkách často vracíme ke „starým dobrým časům“ a podvědomě hledáme, co nám je připomene. Litinová krbová kamna Isetta jsou ve stylu módy našich babiček či dědečků. Jsou ideální do rekreačních objektů, chat, chalup, nebo jako doplňkové a zároveň dekorativní vytápění rodinných domů během celého roku.

   Keramické sklo v litinových dvířkách topeniště umožňuje pohled na plápolající plameny. Uvnitř spodní části topeniště se nachází otočný rošt, pod kterým je umístěn popelník. Konstrukci krbových kamen tvoří kvalitní litina a ocelové díly. Kamna jsou vybavena automatickým regulátorem primárního vzduchu (termostatem) a ručním regulátorem sekundárního vzduchu pro optimální spalování.

   Vytápění obytných prostor je zajištěno jednak sáláním přes průhledové sklo a z vnějších povrchových částí kamen, odkud je teplo vyzařováno do prostoru, a potom konvenčně prouděním vzduchu kolem kamen. Výrobce v nich doporučuje topit dřevěnými poleny nebo dřevěnými či hnědouhelnými briketami. Dlouhé kusy dřeva je do kamen možné přikládat bočními dvířky. Kamna Isetta vyrábí Atmos, cena vč. DPH je 25 650 Kč. www.atmos.cz

Popisy k obrázkům

Krbová kamna v retro stylu