Potěšení z dokonalé kávy

Rubrika: Market

Profesionálně připravenou kávu si můžete snadno dopřát v pohodlí svého domova. Kávovar JURA E8 spojuje precizní přípravu, luxusní vzhled a pohodlnou obsluhu.

Stiskem jediného tlačítka tak můžete připravit až sedmnáct druhů kávových specialit na profesionální baristické úrovni. Máte raději aromatické espresso, lahodné cappuccino, nebo jemné latte macchiato? Kávovar JURA E8 dokáže splnit všechna vaše přání.

Mlýnek pro zachování aroma

Základem dokonalého šálku kávy jsou čerstvě namletá kávová zrna. Proto má kávovar vestavěný mlýnek Professional Aroma Grinder, který se postará o maximální zachování aroma kávy. Díky nejkvalitnějším materiálům se můžete spolehnout, že mlecí mechanismus bude dobře sloužit po celou dobu životnosti kávovaru.

Čistá voda je základ

Vodní filtr JURA CLARIS Smart odstraňuje z vody látky, které by mohly mít negativní vliv na chuť a aroma kávy, například chlor či těžké kovy, a zároveň chrání kávovar před usazováním vodního kamene, takže není potřeba jej odvápňovat. Inteligentní vodní systém (I.W.S.®) automaticky rozpozná, jaké množství vody má přefiltrovat, čímž se maximálně prodlužuje životnost filtru.

Luxusní vzhled a inteligentní ovládání

Moderní design, kvalitní materiály a špičkové zpracování jsou charakteristickými znaky všech kávovarů JURA. Tyto atributy nepostrádá ani JURA E8, přičemž stejný důraz je kladen také na pohodlí při jeho obsluze. Velký displej, který komunikuje v českém jazyce, zajistí maximální komfort při ovládání. Pomocí inteligentního algoritmu identifikuje individuální preference a přizpůsobí úvodní obrazovku tak, aby volba oblíbených specialit byla co nejjednodušší.

Nechybí ani možnost vzdáleného připojení z chytrého telefonu pomocí JURA Smart Connector, díky němuž lze upravovat nastavení přístroje, zkontrolovat statistiky nebo nastavit údržbu.

Čištění a obsluha nikdy nebylo snazší

Jednou z hlavních předností tohoto kávovaru je snadné čištění a údržba. Stačí stisknout jediné tlačítko a spustí se integrované programy proplachování a čištění, které se postarají o dokonalou hygienu přístroje. Během dvou minut je přístroj připraven k dalšímu použití. Výpust na mléko pak stačí vložit do myčky na nádobí.

Komerční prezentace

Potěšení z dokonalé kávy

Zajímavé