Jaké zvolit stroje a nářadí pro efektivní práci na zahradě?

Rubrika: Market

Vyberte si správnou zahradní techniku na veletrhu FOR GARDEN, který proběhne ve dnech
22.–25. března 2018 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Využijte tuto příležitost a přijďte si prohlédnout novinky a konzultovat s odborníky z celé České republiky, do jakých strojů či nářadí se vyplatí ve vašem případě investovat.


Společnost CIME se vedle zemědělské a stavební techniky specializuje také na prodej profesionální techniky určené k údržbě zahrad a zelených ploch. Na své expozici předvede širokou škálu strojů značek Stiga a Fort, profesionální vysavače, fukary, vertikutátory, aerifikátory a sekačky Billy Goat, malotraktory Goldoni, až po legendární americké sekačky Walker Mowers.

Firma GARNEA je výhradním dovozcem renomované značky DEUTZ-FAHR, která veškerou zemědělskou techniku na úpravu zahrad, vinic či sadů vyrábí v Německu. Značka DEUTZ-FAHR je mezi zemědělci na celém světě synonymem německé kvality, spolehlivosti a dlouhé životnosti.

Japonská HONDA není pouze značkou motorek či automobilů. Své stálé místo zaujímá i v oblasti zahradní techniky. Na stánku BG TECHNIK CS se seznámíte s motorovými sekačkami vybavenými dvěma sekacími noži, travními traktory s integrovaným mulčováním, malými rotavátory a křovinořezy s tichým 4T motorem, robotickými sekačkami Míímo a dalšími stroji, které vám usnadní a zpříjemní práci nejen na zahradě.

Společnost AmaCzech nabízí robotické travní sekačky Robomow, které jsou ve svém oboru jedničkou ve světě. Tyto kvalitní a nadčasové stroje se vyznačují moderním designem, bytelnou konstrukcí, nadprůměrným výkonem a mnoha funkcemi.

HELPER a partner nabízí ruční zametací stroj Haaga, který vám umožní rychlostí chůze uklidit vnitřní i vnější prostory.
To je jen zlomek vystavovatelů, kteří se na vás těší v rámci veletrhu FOR GARDEN.

Kde: PVA EXPO PRAHA, Letňany
Kdy: 22.–25. 3. 2018
Odkaz: www.for-garden.cz

 

Komerční prezentace

Jaké zvolit stroje a nářadí pro efektivní práci na zahradě?

Zajímavé