Jak snadno a chytře zabezpečit chaty a domácnosti? Dáme vám užitečné tipy!

Rubrika: Market
Roční datové připojení od O2

Roční datové připojení. Foto: O2

Možností, jak si ochránit svůj majetek, je hned několik. Máme pro vás užitečné rady a tipy, jak jej zabezpečit snadno a rychle. A to ať už chcete mít přehled o své zazimované chatě nebo potřebujete monitorovat stav divoké zvěře.

Odjeli jste na dovolenou, ale nedá vám spát, jak to vypadá u vás doma?

Před odjezdem se ujistěte, že jste skutečně zamkli své obydlí, vypojili přístroje z elektřiny a přesvědčili se, že ani z jednoho kohoutku neodkapává voda. Pokud si ale ani přesto nejste jistí, zda jste žehličku skutečně vypojili ze zásuvky, skvělým pomocníkem může být chytrá zásuvka. Tu můžete řídit odkudkoliv a díky intuitivnímu nastavení mohou zásuvky řešit všechno za vás.

Host do domu

Co si ale počít v případě, že by váš domov navštívil nevítaný host? Senzor na pohyb skvěle ohlídá váš domov a v případě vniknutí vám okamžitě přijde upozornění na váš mobilní telefon. Stejně tak můžete mít neustále na očích okolí vašeho domu, a to spolu s venkovní kamerou.

Kromě mechanických zábran, bytelných dveří nebo mříží jsou vhodnou volbou i fotopasti. Nenápadní pomocníci jsou v pohotovosti za světla i tmy a při sebemenším náznaku pohybu před objektivem automaticky zvíře či člověka vyfotí.  Modernější fotopasti už umožňují sledovat dění zorného pole kamery téměř v přímém přenosu, a to díky předplacené SIM kartě. Má to ovšem jeden háček – nezapomenout si na SIM kartu dobít kredit. I to má teď ale řešení.

Díky novému ročnímu datovému připojení od O2 už každoměsíční dobití kreditu do svého zařízení nebudete muset řešit. Ať už budete potřebovat datové připojení do fotopasti, kamery nebo bezpečnostního systému, s daty na rok od O2 budete mít datové připojení neustále k dispozici po celý rok. Stačí si pořídit 15 GB nebo 50 GB SIM kartu. Navíc pro zákazníky, kteří potřebují být stále online nabízí O2 na svém webu Datamanie edici s 1000 GB. Objednání produktu je zdarma, dorazí vám do vaší poštovní schránky a následně ho aktivujete první platbou.

Po aktivaci je zařízení připojené po celý rok bez starostí, data čerpáte průběžně a bez omezení. Pokud si navíc přesměrujete informační SMS zprávy na svůj mobil, budete mít neustálý přehled o spotřebovaných datech. To vše bez závazků a registrace.

Komerční prezentace

Jak snadno a chytře zabezpečit chaty a domácnosti? Dáme vám užitečné tipy!